کد خبر : 305210
انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - 19:04
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

حبیب الله بور بور: پزشکیان پیروزی‌اش را مدیون شورای نگهبان است

تحلیلگر اصولگرا مدعی شد: آقای پزشکیان رأی آوری‌اش را مدیون شورای نگهبان، نامزدهای اصولگرا و تیم اقتصادی دولت رئیسی است، همه این عوامل دست به دست هم داد تا مردم به این نتیجه برسند که با آمدن دولت سوم آقای روحانی وضع شان خوب می شود

حبیب الله بور بور: پزشکیان پیروزی‌اش را مدیون شورای نگهبان است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ نامه نیوز نوشت: امروز بیش از اصلاح طلبان، مجموعه های اصولگرا در حال موضع گیری هستند و از نتیجه ای که به دست آمده شورای نگهبان و یکدیگر را ملامت می کنند و مقصر جلوه می دهند اما سئوال اصلی آن است که پزشکیان ۱۶ میلیون رأی خود را مدیون کیست؟

حبیب الله بور بور درباره علل پیروزی مسعود پزشکیان گفت: موضوعات مختلفی دست به دست هم دادند تا این نتیجه رقم بخورد. عامل نخست ترکیب کاندیداهای تأیید صلاحیت شده بود. از یک جریان ۵ نامزد و از جریان رقیب یک نامزد در عرصه رقابت حضور داشت.

وی با بیان اینکه ۵ نامزد اصولگرا بیشتر به نقد و مخالفت با یکدیگر پرداختند، افزود: مناظره جای شوخی نیست؛ همه نامزدها تلاش داشتند تا نشان دهند خودشان بهتر از سایرین هستند. همچنین منیّت نامزدهای اصولگرا مزید بر علت شد چون همه شان برای خود شانس پیروزی قطعی قائل بودند و می گفتند «اگر چنین ظرفیتی نداشتیم کاندیدا نمی شدیم».

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به تشدید فشار مشکلات اقتصادی بر زندگی و معیشت مردم یادآور شد: بخشی از دغدغه های دولت آقای رئیسی پرداخت بدهی های دولت آقای روحانی به بانک مرکزی بود. با وجودی که این دولت تلاش کرد و تورم را به حدود ۴۰ درصد کاهش داد اما این تلاش از نگاه مردم موثر و کافی نبود بنابراین اقدامات اقتصادی دولت سیزدهم نتوانست رضایت جامعه را کسب کند.

وی با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت رئیسی پاسخگویی نداشت و ضعیف بود، ادامه داد: مردم تصور کردند با آمدن آقای پزشکیان مشکلات اقتصادی شان حل می شود اما آقای پزشکیان متأسفانه به دامن ظریف و جریاناتی افتاده که ۳۲ سال کشور در اختیارشان بوده و هیچ کاری نتوانستند انجام دهند و مقصر بسیاری از مشکلات فعلی کشور همین جریانات هستند.

بور بور گفت: آقای پزشکیان رأی آوری‌اش را مدیون شورای نگهبان، نامزدهای اصولگرا و تیم اقتصادی دولت رئیسی است، همه این عوامل دست به دست هم داد تا مردم به این نتیجه برسند که با آمدن دولت سوم آقای روحانی وضع شان خوب می شود که البته معتقدم اگر پزشکیان از همان تیم آقای روحانی استفاده کند امکان موفقیت نخواهد داشت.

اخبار مرتبط:
روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد
روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد

روزنامه کیهان در شماره امروز خود با انتشار مطلبی به وضوح نشان داد که نامزد محبوب این روزنامه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد ترامپ است.

مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد
مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد

مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور پنج رئیس جمهور و ۱۰ رئیس مجلس تا امروز در مراسم تحلیف پزشکیان خبر داد.

کیهان: تیتر اسب‌ زین شده بَدجوری اعصاب مدعیان اصلاحات را به هم ریخته
کیهان: تیتر اسب‌ زین شده بَدجوری اعصاب مدعیان اصلاحات را به هم ریخته

روزنامه حسین شریعتمداری نوشت: تیتر دو هفته قبل کیهان با عنوان «‌اسب‌ زین شده زیر پای دولت چهاردهم‌» بدجوری اعصاب مدعیان اصلاحات را به هم ریخته است و هنوز دارند علیه آن جیغ می‌کشند!

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است