کد خبر : 305027
انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - 00:05
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:

نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزگاری اعلام شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزگاری اعلام شد و بعدازاین جلسات آموزشی و بازآموزی را برای پذیرفته‌شدگان برگزار خواهیم کرد.

نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزگاری اعلام شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا ابراهیمی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هفته گذشته حماسه حضور حداکثری در انتخابات ریاست‌جمهوری را داشتیم که جای سپاسگزاری و قدردانی دارد و قطعاً نقش فرهنگیان در حوزه‌های اجرایی و نقش‌آفرینی برای مشارکت بیشتر، بی‌بدیل بوده است.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: تفاهم‌نامه‌ای را در هفته گذشته میان آموزش و پرورش و معاونت فرهنگی شهرداری و ناحیه مقاومت بسیج تحت عنوان عصر ورزش به‌منظور استفاده از فضاهای آموزش و پرورش با همکاری دو نهاد مذکور است که در راستای اینکه مدرسه کانون محله است و می‌تواند در بسیاری از کارها کمک‌حال مردم باشد برنامه‌ریزی کردیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان یادآور شد: تجهیزات ورزشی در راستای طرح عصر ورزش تهیه شده و در مدارس قرار گرفته و مربی در مدرسه حضور دارد و دانش‌آموزان و خانواده‌ها با رعایت شرایط سنی و جنسی از این فرصت استفاده می‌کنند که حرکت عظیمی در راستای ارتقای سطح سلامت و نشاط و شادابی دانش‌آموزان خواهد داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: تفاهم‌نامه ساخت ۳۶۰ کلاس درس را با هلدینگ پترو پالایش اصفهان منعقد کردیم و جانمایی این پروژه‌ها در هفته جاری انجام شد و بسیاری از پروژه‌ها تعریف شد تا آغاز شوند و در یک سال آینده به بهره‌برداری برسند؛ هزار کلاس درس نیز به‌پاس هزار روز خدمت خالصانه دولت خدمتگزار شهید رئیسی یکی از مدل‌های خوب و اثرگذار در جامعه است.

وی اذعان داشت: نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزگاری اعلام شد و بعدازاین جلسات آموزشی و بازآموزی را برای پذیرفته‌شدگان برگزار خواهیم کرد تا پذیرفته‌شدگان با آمادگی بیشتر از ابتدای مهرماه در کلاس‌های درس حاضر شوند.

ابراهیمی گفت: کانون‌های ارزیابی برای داوطلبین دبیری و هنرآموزی فعال شده و به نیمه‌راه رسیده و کانون‌های ارزیابی برای مشاغل کیفیت‌بخشی نظیر مربی پرورشی، مشاور، مربی تربیت‌بدنی و مربی بهداشت را در حال انجام داریم و امسال با برنامه‌ریزی دولت به حوزه نیروی انسانی به‌خصوص استان اصفهان چالش نیروی انسانی کمتری را خواهیم داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: معلمان در سال تحصیلی پیشرو با آمادگی و آموزش‌دیده در کلاس‌های در حاضر خواهند شد.

اخبار مرتبط:
کشف موتورسیکلت ۶ میلیاردی قاچاق در اصفهان
کشف موتورسیکلت ۶ میلیاردی قاچاق در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

۴۰۲ انشعاب غیرمجاز آب در اصفهان جمع آوری شد
۴۰۲ انشعاب غیرمجاز آب در اصفهان جمع آوری شد

مدیر عامل آبفای اصفهان با اشاره به کشف ۴۰۲ فقره انشعاب غیرمجاز آب در این استان طی سه ماهِ امسال،گفت: یکی از عوامل اصلی افت فشار و موانع توزیع عادلانه آب، انشعاب غیرمجاز است.

جریمه ۷ میلیاردی قاچاقچی سیگار در اصفهان
جریمه ۷ میلیاردی قاچاقچی سیگار در اصفهان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: قاچاقچی سیگار به پرداخت بیش از ۶ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال جریمه در اصفهان محکوم شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است