موگرینی: تایید پایبندی ایران به برجام "خبر خوبی" است

[ad_1] نماینده عالی اروپا در سیاست خارجی و امور امنیتی در کنفرانسی خبری تاییدیه آژانس انرژی اتمی در خصوص تطابق عملکرد ایران با تعهداتش در توافق هسته‌ای را "خبر خوبی" دانست. _سایت خبری مدآرا، به نقل از پایگاه خبری بیزینس استاندارد، فدریکا موگرینی، نماینده عالی اروپا در سیاست خارجی و امور امنیتی در این کنفرانس […]

[ad_1]

نماینده عالی اروپا در سیاست خارجی و امور امنیتی در کنفرانسی خبری تاییدیه آژانس انرژی اتمی در خصوص تطابق عملکرد ایران با تعهداتش در توافق هسته‌ای را "خبر خوبی" دانست.
موگرینی

_سایت خبری مدآرا، به نقل از پایگاه خبری بیزینس استاندارد، فدریکا موگرینی، نماینده عالی اروپا در سیاست خارجی و امور امنیتی در این کنفرانس خبری گفت: در شرایطی که اتحادیه اروپا همچنان برای حفظ توافق هسته‌ای ایران در تلاش است، تایید پایبندی ایران به تعهداتش در توافق هسته‌ای خبر خوبی است.

بر اساس گزارش خبرگزاری شینهوا، همزمان با گردهم‌آیی وزرای امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا در وین، موگرینی از همکاری کشورهای عضو این اتحادیه با برخی از کشورهای غیر عضو برای حصول اطمینان از منافع مردم ایران از روابط اقتصادی خبر داد.

این مقام اروپایی افزود: تلاش ما برای حفظ توافق هسته‌ای ادامه می‌یابد.

_سایت خبری مدآرا، یوکیا آمانو، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز پنج‌شنبه (۸ شهریور) بار دیگر تایید کرد که ایران به مفاد تعهداتش در توافق هسته‌ای متعهد بوده است. آژانش بین المللی انرژی اتمی که نظارت بر اجرای این توافق را بر عهده دارد، تا کنون بیش از ۱۰ بار پایبندی ایران به این توافق را تایید کرده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link