کد خبر : 302382
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - 13:19
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

جعفرزاده: زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی پررویی نجومی را به حد اعلا رسانده‌اند

نماینده ادوار مجلس درباره ادعاهای دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری مطالبی را مطرح کرد.

جعفرزاده: زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی پررویی نجومی را به حد اعلا رسانده‌اند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ دیدبان نوشت: غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در واکنش به آنچه در مناظره اول رخ داد و درباره ادعاهای زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی گفت: «به نظر من این دو نفر همین امشب انصراف دهند چون پررویی نجومی را به حد اعلا رسانده‌اند. این دو نفر مدام از سرمایه‌گذاری خارجی در ایران صحبت می‌کنند اما اگر راست می‌گویند اعلام کنند که سرمایه‌گذران خارجی ما از کدام کشور هستند؟ باید بگویم که انقدر این کشور را ذلیل و خوار کرده‌اند که عمده سرمایه‌گذاران خارجی ما افغان‌ها هستند. آقایان بروند کنار و اجازه دهند کشور آباد شود.»

جعفرزاده افزود: «بنیاد شهید کارخانه ناراضی‌تراشی ایران شده است. آقای قاضی‌زاده هاشمی یک سازمان کوچک را نتوانستند اداره کنند و تمام جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا ناراضی هستند. خطاب به آقای زاکانی هم می‌گویم که شما قرارداد چین را شفاف کنید؛ مردم بدانند چه بلایی سر این شهر آوردید، چرا تخصص ندارید و فقط برای انتقام سیاسی آمده‌اید؟ کنار بروید مردم از شما خوششان نمی‌آید.»

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است
نماینده مجلس: تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است

پاپی‌زاده گفت: با توجه به اینکه هنوز ظرفیت کمیسیون اجتماعی تکمیل نشده و اعضای هیئت رئیسه آن هم مشخص نشده است به محض تشکیل کمیسیون اجتماعی ایرادات هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره لایحه مذکور به کمیسیون اجتماعی ارجاع می‌شود تا مورد واکاوی قرار گیرد.

کیهان: دولت ِرئیسی در طول ۳ سال تورم را فقط ۱% کاهش داده
کیهان: دولت ِرئیسی در طول ۳ سال تورم را فقط ۱% کاهش داده

در حالی که رسانه های حامی دولت سیزدهم حتی از کاهش تورم به کانال20درصد خبر می دهند روزنامه کیهان این رقم را 43 درصد اعلام کرد.

نماینده مجلس: ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند
نماینده مجلس: ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند

مجتبی یوسفی نماینده مجلس با بیان این‌که ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند، گفت: ارتباط مسکن با سایر صنایع و بخش های مختلف اقتصادی موجب شده تا به عنوان اهرمی برای رشد اقتصادی و کاهش تورم در نظر گرفته شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است