کد خبر : 302351
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - 11:20
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

کیهان: ظریف دروغ می‌گوید / پزشکیان برجام را نخوانده و به آن رای داده بود

روزنامه حسین شریعتمداری برای چندمین بار علیه وزیرخارجه دولت روحانی مطالبی را منتشر کرد.

کیهان: ظریف دروغ می‌گوید / پزشکیان برجام را نخوانده و به آن رای داده بود
به گزارش سایت خبری مدارا؛ گفت: مگر آقای ظریف اعتراض نمی‌کرد که بعد از چند ماه که از امضای برجام می‌گذرد‌، اجازه نمی‌دهند یک حساب بانکی در انگلیس باز کنیم؟!
گفتم: البته که می‌گفت‌، مگر آلمان نبود که حتی بعد از برجام هم حاضر نبود به هواپیمای ظریف سوخت بدهد؟! مگر آقای دکتر صالحی نمی‌گفت آمریکا در برجام سر ما را کلاه گذاشته و دبّه درآورده است؟! مگر آقای سیف نگفته بود دستاوردهای برجام تقریباً هیچ است؟! مگر نوبخت نمی‌گفت حتی یک قطره نفت هم نمی‌توانیم بفروشیم؟! مگر همین ظریف نمی‌گفت آمریکا و اروپا به هیچ‌یک از تعهدات برجامی خود عمل نکرده‌اند؟! مگر به جای لغو تحریم‌ها، آنها را دو برابر نکردند؟! و…
گفت: پس چرا آقای ظریف در میزگرد انتخاباتی آقای پزشکیان آن همه سنگ برجام را به سینه می‌زد؟! وقتی مردم می‌دانند این ادعاها دروغ است، چرا مطرح می‌کند؟!
گفتم: یادته آقای پزشکیان می‌گفت برجام را نخوانده‌ام ولی به آن رای دادم؟! خب آقای ظریف این ادعاها را برای آقای پزشکیان مطرح می‌کند که از برجام چیزی نمی‌داند!
گفت: جواب مردم را چه می‌دهد؟!
گفتم: از کسی که خیلی ادعایش می‌شد سؤالی پرسیدند. طرف گفت؛ سؤال شما دو بخش دارد. بخش اولش که مهم نیست. اما بخش دومش خیلی مهم است که آن هم به تو مربوط نیست!
اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است
نماینده مجلس: تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است

پاپی‌زاده گفت: با توجه به اینکه هنوز ظرفیت کمیسیون اجتماعی تکمیل نشده و اعضای هیئت رئیسه آن هم مشخص نشده است به محض تشکیل کمیسیون اجتماعی ایرادات هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره لایحه مذکور به کمیسیون اجتماعی ارجاع می‌شود تا مورد واکاوی قرار گیرد.

کیهان: دولت ِرئیسی در طول ۳ سال تورم را فقط ۱% کاهش داده
کیهان: دولت ِرئیسی در طول ۳ سال تورم را فقط ۱% کاهش داده

در حالی که رسانه های حامی دولت سیزدهم حتی از کاهش تورم به کانال20درصد خبر می دهند روزنامه کیهان این رقم را 43 درصد اعلام کرد.

نماینده مجلس: ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند
نماینده مجلس: ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند

مجتبی یوسفی نماینده مجلس با بیان این‌که ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند، گفت: ارتباط مسکن با سایر صنایع و بخش های مختلف اقتصادی موجب شده تا به عنوان اهرمی برای رشد اقتصادی و کاهش تورم در نظر گرفته شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است