کد خبر : 302335
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - 10:26
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: ظریف قرآن را تحریف کرد I ببینید

حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات که به محمدباقر قالیباف نزدیک است به قرآن خواندن ظریف در برنامه میزگرد سیاسی صداوسیما انتقاد کرد و گفت: برداشت ارائه‌شده عجیب، سخیف و غلط است. فکر نمی‌کردیم انقدر زود کار به تحریف قرآن برسد. برای توجیه خطاهایتان به تحریف و برداشت سخیف و غلط از قرآن رسیده‌اید.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: ظریف قرآن را تحریف کرد I ببینید

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات که به محمدباقر قالیباف نزدیک است به قرآن خواندن ظریف در برنامه میزگرد سیاسی صداوسیما انتقاد کرد و گفت: برداشت ارائه‌شده عجیب، سخیف و غلط است. فکر نمی‌کردیم انقدر زود کار به تحریف قرآن برسد.  برای توجیه خطاهایتان به تحریف و برداشت سخیف و غلط از قرآن رسیده‌اید.

او افزود: از آقای پزشکیان توقع داریم همانطور که امور را به کارشناسان ارجاع میدهند، درباره این برداشت نادرست از قرآن هم به کارشناسان قرآنی توجه کنند. تفسیر نیاز نیست، لااقل متن ترجمه آیات قرآن را بخوانید!

 

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است
نماینده مجلس: تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است

پاپی‌زاده گفت: با توجه به اینکه هنوز ظرفیت کمیسیون اجتماعی تکمیل نشده و اعضای هیئت رئیسه آن هم مشخص نشده است به محض تشکیل کمیسیون اجتماعی ایرادات هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره لایحه مذکور به کمیسیون اجتماعی ارجاع می‌شود تا مورد واکاوی قرار گیرد.

کیهان: دولت ِرئیسی در طول ۳ سال تورم را فقط ۱% کاهش داده
کیهان: دولت ِرئیسی در طول ۳ سال تورم را فقط ۱% کاهش داده

در حالی که رسانه های حامی دولت سیزدهم حتی از کاهش تورم به کانال20درصد خبر می دهند روزنامه کیهان این رقم را 43 درصد اعلام کرد.

نماینده مجلس: ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند
نماینده مجلس: ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند

مجتبی یوسفی نماینده مجلس با بیان این‌که ۶.۵ میلیون ایرانی خانه ندارند، گفت: ارتباط مسکن با سایر صنایع و بخش های مختلف اقتصادی موجب شده تا به عنوان اهرمی برای رشد اقتصادی و کاهش تورم در نظر گرفته شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است