کد خبر : 302321
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - 10:01
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

فرماندار اصفهان مطرح کرد؛

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدعلی احمدی ظهر چهارشنبه در جلسه کمیته مشارکت همگانی شهرستان، اظهار کرد: اگر مقدمات و هماهنگی‌های لازم را برای روز انتخابات به خوبی فراهم سازیم، روز انتخابات شاهد مشارکت همگانی و انعکاس رسانه‌ای خوب حضور پرشور مردم پای صندوق‌های اخذ رأی خواهیم بود.

به نوشته مهر؛ وی خاطرنشان کرد: انتخاب شهید آیت الله رئیسی موجب گشایش برای مردم و کشور شد ولی متأسفانه دشمنان این واقعیت را کتمان کرده و می‌کنند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه ما باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم، اظهار داشت: اطلاع رسانی از فرآیند برگزاری انتخابات، اخبار مربوط به توزیع تعرفه‌ها، انعکاس رسانه‌ای پیرامون پاتوق‌های گفتگو و اقدامات تبلیغی سطح شهر، باعث اطمینان از سلامت انتخابات و تبلیغات در این خصوص قبل از انتخابات می‌شود.

احمدی افزود: اگر مقدمات و هماهنگی‌های لازم را برای روز انتخابات به خوبی فراهم سازیم، روز انتخابات شاهد مشارکت همگانی و انعکاس رسانه‌ای خوب حضور پرشور مردم پای صندوق‌های اخذ رأی خواهیم بود.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی مختلف نسبت به تعریف رویدادهای ورزشی تحت عنوان جشن انتخابات در میدان تاریخی حضرت امام (ره) و پل خواجو به طور ویژه و دیگر مناطق در روز برگزاری انتخابات برنامه‌ریزی کنند.

اخبار مرتبط:
همواره به لایه‌های زیستی شهر اصفهان بی‌توجهی شده است
همواره به لایه‌های زیستی شهر اصفهان بی‌توجهی شده است

سرپرست هیات باستان‌شناسی «کمرزرین» گفت: لایه‌های زیستی مختلف متعلق به دوره های تاریخی از هزاران سال قبل تا کنون در شهر اصفهان وجود دارد اما همواره به این مساله بی‌توجهی شده است.

بیش از ۷۷ هزار عملیات امدادرسانی توسط فوریت‌های پزشکی اصفهان انجام شد
بیش از ۷۷ هزار عملیات امدادرسانی توسط فوریت‌های پزشکی اصفهان انجام شد

سرپرست اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث اصفهان گفت: کارشناسان اورژانس در سه ماه اول امسال، به ۷۷ هزار و ۲۲۴ ماموریت امدادرسانی اعزام شدند.

بستر خشک زاینده رود در طول ۲۰۰ کیلومتر، منبع تولید گرد و غبار است
بستر خشک زاینده رود در طول ۲۰۰ کیلومتر، منبع تولید گرد و غبار است

رئیس مرکز تحقیقات بیابان‌زدایی و مبارره با گرد و غبار دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: بستر خشک زاینده رود یکی از منابع تولید گرد و غبار به طول ۲۰۰ کیلومتر از «سد نکوآباد» تا تالاب بین المللی «گاوخونی» است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است