کد خبر : 302221
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - 15:23
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

نتایج یک نظرسنجی درباره تأثیر حمایت ظریف از پزشکیان

نتایج پیمایش انتخاباتی «شناخت» در تاریخ ۸ الی ۱۰ خردادماه نشان می‌دهد که حمایت ظریف می‌تواند در رأی بخشی از افرادی که قصد مشارکت در انتخابات دارند، اثرگذار باشد. ۹ درصد از پاسخگویان ابراز کرده‌اند در صورت حمایت ظریف از یک نامزد حتماً به او رأی خواهند داد و ۱۰ درصد نیز به احتمال زیاد به وی رأی خواهند داد.

نتایج یک نظرسنجی درباره تأثیر حمایت ظریف از پزشکیان

به گزارش سایت خبری مدارا، عصر ایران نوشت: حمایت محمدجواد ظریف از مسعود پزشکیان یکی از نقاط خبرساز رقابت‌های انتخاباتی در روز اخیر بود. پرسش‌های مختلفی در خصوص تأثیر این حمایت بر پایگاه رأی مسعود پزشکیان در انتخابات وجود دارد.

نتایج پیمایش انتخاباتی «شناخت» در تاریخ ۸ الی ۱۰ خردادماه نشان می‌دهد که حمایت ظریف می‌تواند در رأی بخشی از افرادی که قصد مشارکت در انتخابات دارند، اثرگذار باشد. ۹ درصد از پاسخگویان ابراز کرده‌اند در صورت حمایت ظریف از یک نامزد حتماً به او رأی خواهند داد و ۱۰ درصد نیز به احتمال زیاد به وی رأی خواهند داد. همچنین ۳۴ درصد از افراد نیز اعلام کرده‌اند رأی‌شان به نامزد مورد تأیید آقای ظریف مشروط است.

از سوی دیگر این نتایج نشان می‌دهد که حمایت ظریف برای ۲۶ درصد از جامعه رأی‌دهنده دارای اثر منفی است.

به طور کلی می‌توان گفت حمایت آقای ظریف این ظرفیت را دارد که ۵۳ درصد از آرا را به نفع یک نامزد جذب کنند. میزان بالفعل شدن این ظرفیت در روزهای آتی مشاهده خواهد شد.

اخبار مرتبط:
پزشکیان: ایران آماده گفتگو درباره برجام برای احقاق حق است
پزشکیان: ایران آماده گفتگو درباره برجام برای احقاق حق است

رئیس جمهور منتخب گفت: آمریکا بود که ابتدا از برجام خارج شد و سپس شدیدترین تحریم‌ها را علیه ملت ایران اعمال کرد. با این حال جمهوری اسلامی ایران همواره آماده هرگونه گفتگو در این زمینه با ملاحظه همه جوانب جهت احقاق حقوق ملت ایران بوده و هست.

روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد
روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد

روزنامه کیهان در شماره امروز خود با انتشار مطلبی به وضوح نشان داد که نامزد محبوب این روزنامه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد ترامپ است.

مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد
مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد

مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور پنج رئیس جمهور و ۱۰ رئیس مجلس تا امروز در مراسم تحلیف پزشکیان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است