کد خبر : 302209
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - 13:08
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

حمله حسین شریعتمداری به ظریف؛ افتخار به دیپلماسی التماسی، شرم‌آور است

مدیرمسئول روزنامه کیهان از میزگرد عصر روز گذشته پزشکیان، و اظهارات ظریف به شدت انتقاد کرد.

حمله حسین شریعتمداری به ظریف؛ افتخار به دیپلماسی التماسی، شرم‌آور است

به گزارش سایت خبری مدارا، حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان نوشت:

۱- برپائی میزگردها و مناظره‌های انتخاباتی با حضور نامزدهای ریاست جمهوری چهاردهم را می‌توان و باید از ابتکارات هوشمندانه سازمان صدا و سیما دانست که با هدف آگاهی‌بخشی به مردم برای شناخت بیشتر و دقیق‌تر نامزدها تدارک دیده شده و به اجرا درآمده است. تقسیم عادلانه وقت و زمان برنامه‌ها نیز یکی دیگر از شاخصه‌های قابل تقدیر در این برنامه‌ریزی است که در نوع خود بی‌نظیر و تحسین‌برانگیز است. اما، در این میان نقیصه و کمبودی دیده می‌شود که اگرچه شاید به صدا و سیما ارتباط چندانی نداشته باشد ولی این کمبود و کاستی می‌تواند شناخت مخاطبان از نامزدها را با اخلال جدی رو‌به‌رو کرده و به انتخاب گزینه مطلوب و شایسته از جانب آنها آسیب برساند‌. از این روی ترمیم آن ضرورتی حیاتی و تعیین‌کننده دارد که امید است جناب آقای دکتر جبلی، برادر عزیز و متعهدمان برای برطرف کردن این نقیصه پیشقدم شده و پیش از آن که فرصت از دست برود، دست به اقدامی بزنند.

و اما آن نقیصه چیست؟ بخوانید!

۲- متاسفانه برخی از نامزدها و یا مشاوران آنها در جریان مناظره‌ها و میزگردها به دروغ‌گویی و تحریف واقعیات پلشت و سیاه کارنامه خود روی آورده‌اند تا آنجا که بسیاری از سوابق سیاه و خسارت‌بار خود را که تنها با واژه فاجعه قابل بیان است، نه فقط نفی و انکار می‌کنند بلکه با ردیف کردن ده‌ها دروغ و ادعای خلاف واقع‌، از خسارت‌ها، دستاورد می‌سازند! وادادگی‌های آشکار و دیپلماسی التماسی و شرم‌آور خود در برابر دشمنان تابلو‌دار مردم را شجاعت دیپلماتیک جا می‌زنند، تعطیلی هزاران کارخانه و مرکز تولید را پیشرفت اقتصادی قلمداد می‌کنند! دو‌برابر کردن تحریم‌ها به جای لغو آن را به این یا آن جریان موهوم نسبت می‌دهند! و‌…

۴- با توجه به نکته فوق، از برادر عزیزمان جناب آقای جبلی انتظار می‌رود -و انتظاری منطقی و قانونی نیز هست- که در برپایی میزگردها از کارشناسان برجسته و آشنا به امور نیز دعوت به عمل آورند تا در صورت مشاهده این‌گونه دروغگویی‌ها و ادعاهای خلاف واقع، با ارائه اسناد و مدارک و شواهد غیر‌قابل انکار، دروغ بودن این‌گونه ادعا‌ها را برای مخاطبان بازگو کنند و به خلاف‌گویان اجازه ندهند با معرفی «‌سراب‌» به جای «‌آب‌»، در شناخت واقعی مردم شریف کشورمان خلل ایجاد کرده و به آنها آدرس غلط بدهند.

اخبار مرتبط:
پزشکیان: ایران آماده گفتگو درباره برجام برای احقاق حق است
پزشکیان: ایران آماده گفتگو درباره برجام برای احقاق حق است

رئیس جمهور منتخب گفت: آمریکا بود که ابتدا از برجام خارج شد و سپس شدیدترین تحریم‌ها را علیه ملت ایران اعمال کرد. با این حال جمهوری اسلامی ایران همواره آماده هرگونه گفتگو در این زمینه با ملاحظه همه جوانب جهت احقاق حقوق ملت ایران بوده و هست.

روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد
روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد

روزنامه کیهان در شماره امروز خود با انتشار مطلبی به وضوح نشان داد که نامزد محبوب این روزنامه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد ترامپ است.

مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد
مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد

مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور پنج رئیس جمهور و ۱۰ رئیس مجلس تا امروز در مراسم تحلیف پزشکیان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است