کد خبر : 302044
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - 14:39
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

جلیلی، زاکانی، قاضی‌زاده و قالیباف اپوزیسیون دولت رئیسی بودند؟

آقایان سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی و امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در مناظره دیشب چنان نسبت به وضع موجود انتقاد کردند که اگر کسی انها را نشناسد، تصور می‌کند همین امروز وارد سپهر سیاسی ایران شده یا دستکم از جناح اپوزیسیون دولت در انتخابات شرکت کرده‌اند.

جلیلی، زاکانی، قاضی‌زاده و قالیباف اپوزیسیون دولت رئیسی بودند؟

به گزارش سایت خبری مدارا؛  آقایان سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی و امیرحسین قاضی‌زاده  هاشمی در مناظره دیشب چنان نسبت به وضع موجود انتقاد کردند که اگر کسی انها را نشناسد، تصور می‌کند همین امروز وارد سپهر سیاسی ایران شده یا دستکم از جناح اپوزیسیون دولت در انتخابات شرکت کرده‌اند.

آنها از این که تورم در ایران مزمن شده، قیمت ها مدام بالا می رود، مدیریت دچار ضعف است، دخل و خرج مردم و به ویژه کارمندان و بازنسشتگان باهم نمی خواند، جوانان مشکل ازدواج دارند، قانون اجرا نمی شود و … خیلی ناراحت بودند.

این در حالی است که همه آنها به نوعی سهامدار و همسوی دولت کنونی اند و اگر این مشکلات وجود دارد، خودشان نیز مقصرند و اگر ندارد، پس این همه نالیدن از مشکلات چرا؟!

همه شان هم گفتند که برای حل این مشکلات راهکار دارند ولی نگفتند چرا در دولت همسوی خود، راهکارهای ادعایی را اجرا نکردند یا لااقل برای اجرا ارائه نکردند؟

این هم بماند که تا قبل از مناظره ها ، همین آقایان از این که در مسیر پیشرفت هستیم و هر روز قله های جدیدی را فتح می کنیم، چه سخن ها که نمی گفتند!

راستی این ها که می گویند می خواهند راه دولت رئیسی را ادامه دهند، جسارتاً به این سوال هم پاسخ دهند که اگر دولت سیزدهم نتوانسته به وعده هایش مانند تک رقمی کردن تورم عمل کند و مردم دچار مشکلات فهرست شده توسط آقایان شده اند، پس چرا می خواهند به آن مسیر ادامه دهند و اگر دولت موفق بوده، چرا این همه سیاه  نمایی می کنند؟! شاید هم این ها واقعاً اپوزیسیون دولت رئیسی بودند و ما نمی دانستیم!

اخبار مرتبط:
پزشکیان: ایران آماده گفتگو درباره برجام برای احقاق حق است
پزشکیان: ایران آماده گفتگو درباره برجام برای احقاق حق است

رئیس جمهور منتخب گفت: آمریکا بود که ابتدا از برجام خارج شد و سپس شدیدترین تحریم‌ها را علیه ملت ایران اعمال کرد. با این حال جمهوری اسلامی ایران همواره آماده هرگونه گفتگو در این زمینه با ملاحظه همه جوانب جهت احقاق حقوق ملت ایران بوده و هست.

روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد
روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد

روزنامه کیهان در شماره امروز خود با انتشار مطلبی به وضوح نشان داد که نامزد محبوب این روزنامه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد ترامپ است.

مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد
مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد

مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور پنج رئیس جمهور و ۱۰ رئیس مجلس تا امروز در مراسم تحلیف پزشکیان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است