کد خبر : 301956
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - 08:20
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان خبر داد:

پیش بینی ۳۱۶۹ شعبه اخذ رأی در استان اصفهان

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: براساس مصوبات هیأت‌های اجرایی، مجموعاً سه هزار و ۱۶۹ شعبه اخذ رأی در استان اصفهان پیش‌بینی شده است.

پیش بینی ۳۱۶۹ شعبه اخذ رأی در استان اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مهدی سلیمانی در حاشیه جلسه هیأت نظارت انتخابات استان، اظهار کرد: پس از شهادت رئیس جمهور محترم آیت الله رئیسی، ستاد انتخابات استان اصفهان بر اساس ابلاغ وزارت کشور تشکیل شد.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: مجموعاً ۸ کمیته در ستاد انتخابات استان و متناظر با این کمیته‌ها، کارگروه‌های اجرای انتخابات در شهرستان‌های استان پیگیر امور اجرایی، پشتیبانی، فنی، امنیتی، حراست و حوزه اطلاع رسانی هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان عنوان کرد: طبق تقویم انتخابات، ۵۶ هیأت اجرایی در فرصت قانونی مربوطه در ۲۸ شهرستان و ۲۸ بخش مستقل استان، تشکیل شدند.

سلیمانی ادامه داد: براساس مصوبات هیأت‌های اجرایی، مجموعاً در استان اصفهان سه هزار و ۱۶۹ شعبه اخذ رأی نهایی شده است.

وی متذکر شد: در روزهای اخیر همکاران ما مشغول نهایی کردن اسامی عوامل شعب هستند که اسامی این افراد در سامانه ثبت و فرایند صدور کارت عوامل شعب انجام خواهد شد.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: حوزه بازرسی انتخابات در استان و شهرستان‌ها تشکیل و برای هر ۱۰ شعبه یک نفر بازرس سیار پیش‌بینی شده است و تمامی کمیته‌های ستاد انتخابات در حال انجام اقدامات و وظایف خود هستند.

اخبار مرتبط:
همواره به لایه‌های زیستی شهر اصفهان بی‌توجهی شده است
همواره به لایه‌های زیستی شهر اصفهان بی‌توجهی شده است

سرپرست هیات باستان‌شناسی «کمرزرین» گفت: لایه‌های زیستی مختلف متعلق به دوره های تاریخی از هزاران سال قبل تا کنون در شهر اصفهان وجود دارد اما همواره به این مساله بی‌توجهی شده است.

بیش از ۷۷ هزار عملیات امدادرسانی توسط فوریت‌های پزشکی اصفهان انجام شد
بیش از ۷۷ هزار عملیات امدادرسانی توسط فوریت‌های پزشکی اصفهان انجام شد

سرپرست اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث اصفهان گفت: کارشناسان اورژانس در سه ماه اول امسال، به ۷۷ هزار و ۲۲۴ ماموریت امدادرسانی اعزام شدند.

بستر خشک زاینده رود در طول ۲۰۰ کیلومتر، منبع تولید گرد و غبار است
بستر خشک زاینده رود در طول ۲۰۰ کیلومتر، منبع تولید گرد و غبار است

رئیس مرکز تحقیقات بیابان‌زدایی و مبارره با گرد و غبار دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: بستر خشک زاینده رود یکی از منابع تولید گرد و غبار به طول ۲۰۰ کیلومتر از «سد نکوآباد» تا تالاب بین المللی «گاوخونی» است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است