کد خبر : 299064
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - 09:54
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

فرماندار اصفهان:

شالوده و پی‌ریزی اجرای انتخابات تعیین شعب است

فرماندار اصفهان گفت: شالوده و پی‌ریزی اجرای انتخابات تعیین شعب است و کمیته اجرایی و فناوری اطلاعات نسبت به ارزیابی شعب و اعضای شعب اقدام کنند.

شالوده و پی‌ریزی اجرای انتخابات تعیین شعب است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدعلی احمدی در نخستین جلسه کارگروه اجرایی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، اظهار کرد: باید اقدامات انتخابات مجلس شورای اسلامی را جمع بندی کنیم، نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت و تجربیات را در انتخابات پیش رو به کار ببندیم.

به نوشته مهر؛ فرماندار اصفهان افزود: سیاست ما در برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، عدم جانبداری از کاندیداها بوده و بر رعایت مر قانون در این خصوص تأکید می‌کنیم.

احمدی با بیان اینکه شالوده و پی‌ریزی اجرای انتخابات تعیین شعب است، اظهار داشت: کمیته اجرایی و فناوری اطلاعات نسبت به ارزیابی شعب و اعضای شعب اقدام کنند.

وی با تأکید بر اهمیت توجه به مشارکت همگانی در انتخابات، عنوان کرد: ما نمی‌توانیم از مسئله مشارکت همگانی در انتخابات غفلت کنیم و کمیته مشارکت بایستی با بهره‌گیری از تجربه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان در این خصوص طرح خود را ارائه کنند.

اخبار مرتبط:
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۲۷۰ میلیارد ریالی در شهرستان نایین افتتاح شد که در این طرح ۲۰۵۰ پنل خورشیدی ۵۵۰ واتی به کار رفته است.

اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد
اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان و مطالعات اراضی باقیمانده استان تخصیص یابد.

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود
اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است