کد خبر : 299017
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - 23:52
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

رئیس شورای شهر اصفهان:

آماده‌سازی زیرساخت برگزاری انتخابات باشکوه وظیفه همگانی است

رئیس شورای شهر اصفهان گفت: آماده سازی زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات باشکوه و حداکثری انتخابات وظیفه همه ماست که مدیریت شهری نیز در این راستا نقش دارد.

آماده‌سازی زیرساخت برگزاری انتخابات باشکوه وظیفه همگانی است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمد نورصالحی صبح یکشنبه در نطق پیش از دستور صد و سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با تسلیت شهادت شهید سید ابراهیم رئیسی و همراهانش اظهار کرد: یکشنبه گذشته ابتدا با خبر سانحه بالگرد و سپس با خبر شهادت رئیس جمهور خدوم و همراهان او مواجه شدیم. یک هفته است که ملت ایران غرق در عزا است، البته رهبر معظم انقلاب فرمودند این تقدیر الهی نعمات و برکات فراوانی دارد. امیدواریم نعمات و برکات خون شهدای ابتدای انقلاب تا این شهید عزیز مشمول کشور و انقلاب شود.

به نوشته مهر؛ وی بیان کرد: در ادامه، کار برای مسئولان سخت خواهد بود، باید با کوشش بیشتر خدمت کنیم و در همکاری با مجموعه دولت قدم برداریم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آماده سازی زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات باشکوه و حداکثری انتخابات وظیفه همه ماست که مدیریت شهری نیز در این راستا نقش دارد.

وی تصریح کرد: مدیریت شهری در همه زمینه‌ها یار و همراه دولت جاری و آتی در جهت تحقق شعار سال و اجرای سیاست‌های کلان خواهد بود. همچنین برای به بهره برداری رساندن پروژه‌های نیمه تمام و تقویت مناسبات بین‌المللی که از ویژگی‌های شاخص دولت شهید رئیسی بود و همه اقداماتی که به آینده روشن نظام و انقلاب منتهی خواهد شد تلاش خواهد کرد.

نورصالحی با گرامیداشت یاد شهید آیت الله آل هاشم بیان کرد: او ششمین امام جمعه شهید کشور بود که امیدواریم مشی و راهش برای ما الگو قرار گیرد.

وی بیان کرد: شهید امیرعبداللهیان وزیر خارجه در ۳۳ ماه خدمت بدون داعیه خدماتی انجام داد که مجموعه مناسبات بین‌المللی که رو به سردی و افول گذاشته شده بود رو به بهبودی رفت. بیش از ۶۵ هیأت بلندپایه از دولت‌های مختلف برای حضور در مراسم و عرض تسلیت در ایران حضور پیدا کردند و همه اینها مزد خلوص در خدمت و نیت این شهدا بود.

اخبار مرتبط:
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۲۷۰ میلیارد ریالی در شهرستان نایین افتتاح شد که در این طرح ۲۰۵۰ پنل خورشیدی ۵۵۰ واتی به کار رفته است.

اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد
اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان و مطالعات اراضی باقیمانده استان تخصیص یابد.

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود
اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است