کد خبر : 298678
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - 09:47
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان:

۱۸۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۱۸۵ کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات مأموران این پلیس خبر داد.

۱۸۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سرهنگ احمد نیکبخت اظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی خوب مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکز استان مشخص شد شخصی با یک دستگاه کامیون در حال جابه جایی محموله‌ای از مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی سطح استان است که شناسایی خودرو حامل مواد و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: با انجام کار دقیق پلیسی و حضور در محور مورد نظر، سرانجام خودرو کامیون توسط مأموران پلیس در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی که مأموران برای بررسی بیشتر به راننده خودرو دستور ایست می‌دهند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تصریح کرد: پس از متوقف شدن خودرو و در بررسی دقیق مأموران انتظامی، مقدار ۱۸۵ کیلو و ۶۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سرهنگ نیکبخت خاطرنشان کرد: در این عملیات خودرو کامیون توقیف و یک سوداگر مرگ نیز دستگیر که با تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.

اخبار مرتبط:
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۲۷۰ میلیارد ریالی در شهرستان نایین افتتاح شد که در این طرح ۲۰۵۰ پنل خورشیدی ۵۵۰ واتی به کار رفته است.

اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد
اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان و مطالعات اراضی باقیمانده استان تخصیص یابد.

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود
اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است