کد خبر : 298670
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - 11:31
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

رییس اداره مدارس غیردولتی استان اصفهان:

شهریه مدارس غیردولتی استان اصفهان تیرماه اعلام می‌شود

رییس اداره مدارس غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: تا تیرماه که نرخ شهریه جدید به طور رسمی اعلام نشده مبنای توافقات مالی مدارس غیر دولتی استان، شهریه ثابت سال گذشته است.

شهریه مدارس غیردولتی استان اصفهان تیرماه اعلام می‌شود

‌به گزارش سایت خبری مدارا؛ علی حمیدی در خصوص نحوه پرداخت شهریه مدارس غیردولتی استان اصفهان اظهار داشت: پروسه تعیین شهریه سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ آغاز شده است.

به نوشته مهر؛ وی افزود: با تغییراتی که امسال در نحوه تعیین شهریه اعمال شده است، مؤسسان وارد سامانه https://my.mosharekatha.ir/ شده و مشخصات مدرسه، نیروها، مالی، اجاره‌بها و.. را ثبت می‌کنند.

حمیدی گفت: اطلاعات وارد شده توسط مؤسس وارد کارگروه شهره ناحیه یا منطقه شده و به‌صورت مجزا بررسی می‌شوند و تفاهم‌نامه بارگذاری شده و به استان ارجاع می‌شود و پس از تأیید استان به وزارت آموزش و پرورش ارجاع می‌شود.

رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: پوستر شهریه توسط وزارت آموزش و پرورش برای چاپ ارسال خواهد شد که این فرایند تا حدود اوایل تیرماه زمان خواهد برد.

وی تأکید کرد: امسال صفر تا صد تعیین شهریه در مناطق استان صورت‌گرفته و بر اساس داده‌های مدارس و در کارگروه شهریه مدرسه، مبالغ آن تعیین می‌شوند.

حمیدی خاطرنشان کرد: تا زمانی که شهریه به طور رسمی اعلام نشده مبنای توافقات مالی، شهریه ثابت سال گذشته است و به‌هیچ‌وجه مدرسه امکان اعلام شهریه قطعی را ندارد و تنها می‌تواند به‌صورت علی‌الحساب شهریه مصوب سال قبل را اخذ کند تا پوستر شهریه صادر و شهریه مصوب سال جاری اخذ شود.

اخبار مرتبط:
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۲۷۰ میلیارد ریالی در شهرستان نایین افتتاح شد که در این طرح ۲۰۵۰ پنل خورشیدی ۵۵۰ واتی به کار رفته است.

اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد
اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان و مطالعات اراضی باقیمانده استان تخصیص یابد.

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود
اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است