کد خبر : 298621
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - 13:39
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

انسیه خزعلی، معاون زنان و خانواده رئیس جمهور:

رئیسی خیلی با فشارها، سختی‌ها و طعنه زدن‌ها آن هم از سوی دوست و دشمن مواجه بود

معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری سخت‌کوشی، تلاش و توکل بر خدا را میراثی عنوان کرد که از شهید سید ابراهیم رئیسی بر جای مانده است

رئیسی خیلی با فشارها، سختی‌ها و طعنه زدن‌ها آن هم از سوی دوست و دشمن مواجه بود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری سخت‌کوشی، تلاش و توکل بر خدا را میراثی عنوان کرد که از شهید سید ابراهیم رئیسی بر جای مانده است.

انسیه خزعلی اظهار کرد: ویژگی بارز شهید رئیسی خستگی ناپذیری، اخلاص، مردمی بودن، تواضع بسیار زیاد و پیگیری امور برای حصول نتیجه بود.

وی تاکید کرد: برای شهید رئیسی مهم نبود که کار به نام چه کسی باشد بلکه تاکید ایشان این بود که هرچه زودتر به هر شکلی شده کارهای نیمه تمام را تکمیل کنید تا مردم بتوانند سریع‌تر از آن بهره‌مند شوند.

معاون رئیس جمهور همچنین سخت‌کوشی، تلاش و توکل بر خدا را میراثی عنوان کرد که از شهید سید ابراهیم رئیسی بر جای مانده است.

خزعلی گفت: کار خیلی سختی است که کسی بتواند جای ایشان پای بگذارد ولی مهمترین ویژگی که رئیس جمهور بعدی باید داشته باشد، ایمان قوی، توکل به خدا و دیدن آینده روشن، برنامه ریزی مناسب، همراهی با مردم و ناامید نشدن و درجا نزدن است.

وی ادامه داد: آقای رئیسی خیلی با فشارها، سختی‌ها و طعنه زدن‌ها آن هم از سوی دوست و دشمن مواجه بود، اما دائما توصیه می‌کردند که از این مسائل نترسید، نلرزید و راه وقتی مشخص است هدف خداست، اینها هیچ تزلزلی در شما ایجاد نکند.

اخبار مرتبط:
جلیلی، زاکانی، قاضی‌زاده و قالیباف اپوزیسیون دولت رئیسی بودند؟
جلیلی، زاکانی، قاضی‌زاده و قالیباف اپوزیسیون دولت رئیسی بودند؟

آقایان سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی و امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در مناظره دیشب چنان نسبت به وضع موجود انتقاد کردند که اگر کسی انها را نشناسد، تصور می‌کند همین امروز وارد سپهر سیاسی ایران شده یا دستکم از جناح اپوزیسیون دولت در انتخابات شرکت کرده‌اند.

صندلی‌های مناظره دیشب صداوسیما، کپی از کار درآمد
صندلی‌های مناظره دیشب صداوسیما، کپی از کار درآمد

نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته در اولین مناظره تلویزیونی با محوریت موضوعات اقتصادی دیدگاه ها و برنامه هایشان را تشریح کردند.

ظریف، همراه پِزشکیان است
ظریف، همراه پِزشکیان است

وزیرخارجه دولت یازدهم و دوازدهم امروز پزشکیان را در میزگرد سیاسی همراهی می کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است