کد خبر : 298571
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - 20:02
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

جبلی: طراحی برنامه‌های انتخابات ریاست‌جمهوری در صدا و سیما در حال انجام است

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: طراحی برنامه‌های انتخابات ریاست‌جمهوری در حال انجام است و اولین جلسه ستاد انتخابات در صدا و سیما تشکیل شد و طراحی برنامه‌ها با توجه به کمبود زمان حتما متفاوت خواهد بود.

جبلی: طراحی برنامه‌های انتخابات ریاست‌جمهوری در صدا و سیما در حال انجام است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ پیمان جبلی در حاشیه مراسم تشییع پیکرهای رییس جمهور و شهدای خدمت با بیان اینکه امروز نظام بسیار قدرتمندتر و با اقتدار بیشتر به حرکت خود ادامه می‌دهد، گفت: هر چه جلوتر می‌رویم اقتدار نظام و رویش نظام بیشتر خواهد شد، اگر چه فاجعه دردناکی رخ داده اما در نسل‌های آتی جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ده‌ها، صداها و هزاران شهید سلیمانی ظهور خواهد کرد.

وی ادامه داد: این ۵٠ روز آینده دوره بسیار مهمی بوده اما مسلم است که امور جاری کشور در همان مسیر حرکت خود ادامه خواهد داشت. مسئولان با قدرت بیشتر به وظایف خود عمل خواهند کرد تا فرآیند قانونی تعریف شده طی شود و رییس جمهور آینده به مسند بنشیند.

جبلی درباره برنامه‌های مناظره‌ای گفت: طراحی برنامه‌ها در حال انجام است و اولین جلسه ستاد انتخابات در صدا و سیما تشکیل شد و طراحی برنامه‌ها با توجه به کمبود زمان حتما متفاوت خواهد بود.

اخبار مرتبط:
جلیلی، زاکانی، قاضی‌زاده و قالیباف اپوزیسیون دولت رئیسی بودند؟
جلیلی، زاکانی، قاضی‌زاده و قالیباف اپوزیسیون دولت رئیسی بودند؟

آقایان سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی و امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در مناظره دیشب چنان نسبت به وضع موجود انتقاد کردند که اگر کسی انها را نشناسد، تصور می‌کند همین امروز وارد سپهر سیاسی ایران شده یا دستکم از جناح اپوزیسیون دولت در انتخابات شرکت کرده‌اند.

صندلی‌های مناظره دیشب صداوسیما، کپی از کار درآمد
صندلی‌های مناظره دیشب صداوسیما، کپی از کار درآمد

نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته در اولین مناظره تلویزیونی با محوریت موضوعات اقتصادی دیدگاه ها و برنامه هایشان را تشریح کردند.

ظریف، همراه پِزشکیان است
ظریف، همراه پِزشکیان است

وزیرخارجه دولت یازدهم و دوازدهم امروز پزشکیان را در میزگرد سیاسی همراهی می کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است