کد خبر : 298512
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - 10:54
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

عضو شورای شهر تهران: ممکن است سقوط بالگرد رئیس جمهور سانحه نبوده باشد

آقامیری عضو شورا شهر تهران: سؤالاتی مطرح می شود که این حادثه را از حادثه عادی خارج می‌کند و این موضوع مطرح شده که ممکن است این اتفاق، سانحه نبوده باشد. لذا نیروهای امنیتی و نظامی این موضوع را بررسی کنند و گزارشات خود را ارائه دهند.

عضو شورای شهر تهران: ممکن است سقوط بالگرد رئیس جمهور سانحه نبوده باشد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محمد آقامیری در دویست و سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه امروز آحاد ملت ایران داغدار هستند؛ اظهار کرد: شهید رئیسی عمر سه ساله ریاست جمهوری خود را در خدمت به مردم وقف کرد. به گفته ایشان، بهترین وسیله تقرب الهی گره گشایی از زندگی مردم است و به آنچه می گفتند؛ اعتقاد داشتند.

وی با بیان اینکه ایشان در روز تنفیذ خود این موضوع را اعلام کرد که خدمت به مردم، ایجاد گشایش و اجرای عدالت را انگیزه خود می داند و بر این اساس هم عمل کرد؛ گفت: از سازمان آتش نشانی تقدیر می‌کنم که با عملکرد مناسب خود در هر حادثه‌ای که در کشور روی می‌دهد؛ شهرداری را رو سفید می کند.

آقامیری همچنین تصریح کرد: سؤالاتی مطرح می شود که این حادثه را از حادثه عادی خارج می‌کند و این موضوع مطرح شده که ممکن است این اتفاق، سانحه نبوده باشد. لذا نیروهای امنیتی و نظامی این موضوع را بررسی کنند و گزارشات خود را ارائه دهند.

وی ضمن تقدیر از مقام شهید امیر عبداللهیان اولین شهید وزیر امور خارجه گفت: این شخصیت بزرگ، دیپلماسی التماسی را به دیپلماسی عزت و مقاومت تبدیل کرد و جا  دارد به شخصیت این مرد بزرگ، ادای احترام کنیم.

اخبار مرتبط:
جلیلی، زاکانی، قاضی‌زاده و قالیباف اپوزیسیون دولت رئیسی بودند؟
جلیلی، زاکانی، قاضی‌زاده و قالیباف اپوزیسیون دولت رئیسی بودند؟

آقایان سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی و امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در مناظره دیشب چنان نسبت به وضع موجود انتقاد کردند که اگر کسی انها را نشناسد، تصور می‌کند همین امروز وارد سپهر سیاسی ایران شده یا دستکم از جناح اپوزیسیون دولت در انتخابات شرکت کرده‌اند.

صندلی‌های مناظره دیشب صداوسیما، کپی از کار درآمد
صندلی‌های مناظره دیشب صداوسیما، کپی از کار درآمد

نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته در اولین مناظره تلویزیونی با محوریت موضوعات اقتصادی دیدگاه ها و برنامه هایشان را تشریح کردند.

ظریف، همراه پِزشکیان است
ظریف، همراه پِزشکیان است

وزیرخارجه دولت یازدهم و دوازدهم امروز پزشکیان را در میزگرد سیاسی همراهی می کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است