کد خبر : 298427
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - 04:57
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

عضو شورای شهر اصفهان:

دوچرخه‌های شهرداری اصفهان در ناژوان دپو و دچار آسیب شده است

عضو شورای شهر اصفهان گفت: بیش از ۱۰۰۰ دستگاه دوچرخه در ایستگاه‌های دوچرخه سطح شهر بود، اکنون نه ایستگاه هست نه دوچرخه و قدمی در این زمینه برداشته نشده است.

دوچرخه‌های شهرداری اصفهان در ناژوان دپو و دچار آسیب شده است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ احمد شریعتی صبح یکشنبه در نطق میان دستور صد و سی و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: یاد همه دلاورمردان دفاع مقدس که از جان خود گذشتند تا از دین و میهن دفاع کنند گرامی می‌داریم.

به نوشته مهر؛ وی با اشاره به نقش بی بدیل رزمندگان اصفهانی در مجاهدت‌های ملت شریف ایران گفت: مردان این خاک از سیستان و بلوچستان تا کردستان شهرها را از تجزیه طلبان پاک و رشادت را ترسیم کردند. رزمندگان این استان در قالب دو لشکر ۱۴ امام حسین (ع) و ۸ نجف اشرف، در دفاع مقدس خط شکن بودند و در صحنه‌های نبرد با دشمن رشادت‌های فراوانی از خود نشان دادند.

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان با گرامیداشت روز روابط عمومی بیان کرد: برای همه افرادی که در این عرصه فعالیت می‌کنند آرزوی موفقیت داریم.

وی با اشاره به تغییرات مدیریتی در باشگاه سپاهان گفت: مهدی آذربایجانی از فرهیختگان اصفهانی است که این مسئولیت را برعهده گرفته است. به وی و هواداران باشگاه تبریک می‌گوئیم.

شریعتی با اشاره به حفظ و نگهداری فضای سبز و تذکری که هفته گذشته در خصوص آفات درختان داده شد، گفت: پسیل درختان زیتون باعث از بین رفتن ریشه درختان می‌شود اما پس از تذکری که داده شد نیز واکنشی ندیدیم.

وی با بیان اینکه در خصوص ترمیم بوستان‌ها و آبیاری‌ها کوتاهی صورت می‌گیرد و در این خصوص مستنداتی داریم، افزود: هرس درختان سال گذشته بیجا بود، درختان به نوعی کچل شده‌اند و چند سال طول می‌کشد تا بار دیگر نشاط پیدا کنند و سرسبز شود.

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه نظافت شهر در ساعات عصر صورت نمی‌گیرد، گفت: حجم کارها در این زمینه، هنگام سپیده دم است اما کلانشهر اصفهان نیازمند نظافت در شیفت بعد از ظهر نیز هست، مردم در این خصوص گزارش‌هایی می‌دهند و باید تمهیداتی شود تا نظافت در ساعات عصر هم انجام شود.

وی افزود: بیش از ۱۰۰۰ دستگاه دوچرخه در ایستگاه‌های دوچرخه سطح شهر بود، اکنون نه ایستگاه هست نه دوچرخه و قدمی در این زمینه برداشته نشده است. این میزان دوچرخه که قبلاً مورد استفاده مردم بود و اکنون یک مورد از آن را در شهر نمی‌بینیم در ناژوان دپو شده و دچار آسیب می‌شوند. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری در این خصوص گزارش دهد.

شریعتی با بیان اینکه در بعضی از شهرداری‌ها، به اندک، نوع برخورد و پاسخگویی به مردم مناسب نیست، گفت: ما جیره خوار مردم هستیم و نظام حاکمیتی ما مردم سالاری دینی است. حضور مردم در این انقلاب بی نظیر بوده و نباید به آن‌ها بی اعتنایی صورت گرفت. در این راستا موارد موردنظر باید اصلاح شود.

وی افزود: برای زیرگذر میدان امام علی (ع) ایستگاه گردشگری و فروشگاه رفاه ایجاد شد، اما حتی چند دقیقه نیز نمی‌توان در این زیرگذر توقف کرد. هوا در این محل بسیار آلوده است و شهروندان دچار مشکل می‌شوند. در این خصوص باید پیگیری صورت گیرد تا اشکالات برطرف شود.

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به افتتاح خانه کرامت بیان کرد: ایجاد این خانه اقدام بسیار بزرگی بود زیرا از ظرفیت خیران در امور استانی بهره مند می‌شویم که می‌توان در موارد فرااستانی نیز از این ظرفیت استفاده کرد.

اخبار مرتبط:
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۲۷۰ میلیارد ریالی در شهرستان نایین افتتاح شد که در این طرح ۲۰۵۰ پنل خورشیدی ۵۵۰ واتی به کار رفته است.

اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد
اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان و مطالعات اراضی باقیمانده استان تخصیص یابد.

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود
اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است