کد خبر : 298382
انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - 19:10
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

سخنگوی دولت: برخی روسای جمهور گذشته فکر می‌کردند که رهبر هستند و دچار جو زدگی می‌شدند/ آقای رئیسی کاملا واقف به وظایف ریاست جمهوری و رهبری بود

علی بهادری جهرمی گفت: آیت الله رئیسی خط قرمزی جز خدمت به خدا و مردم نداشت، آقای رئیسی جدیت در کار داشتند و مواخذه و بازخواست را بسیار جدی انجام می‌دادند.

سخنگوی دولت: برخی روسای جمهور گذشته فکر می‌کردند که رهبر هستند و دچار جو زدگی می‌شدند/ آقای رئیسی کاملا واقف به وظایف ریاست جمهوری و رهبری بود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ آنا نوشت: علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان ایشان در دانشگاه تهران اظهار کرد: او خط قرمزی جز خدمت به خدا و مردم نداشت، آقای رئیسی جدیت در کار داشتند و مواخذه و بازخواست را بسیار جدی انجام می‌دادند.

وی با تأکید بر اینکه هرچقدر به آقای رئیسی نزدیک‌تر می‌شدیم، کار بسیار سخت‌تر می‌شد، زیرا او اهل آشنا بازی نبود، ادامه داد: آقای رئیسی اخلاق را همواره رعایت می‌کرد و مبنای او همواره اخلاق بود.

سخنگوی دولت ادامه داد: ذره‌ای منیت و تکبر در آقای رئیسی وجود نداشت و خود را یک طلبه ساده می‌دانست. آقای رئیسی تاکید داشتند که اگر در تصمیم گیری، چیزی جز خدا را مدنظر قرار دهیم، مرتکب شرک شده ایم.

بهادری جهرمی همچنین گفت: هرکس می‌خواست از چشم آقای رئیسی بی افتد، باید از موضوع رأی یا رأی آوری صحبت می‌کرد. ایشان با توجه به اینکه رئیس جمهور به شدت پرکار بود، در عین حال دعای توسل او ترک نمی‌شد.

وی اضافه کرد: برخی روسای جمهور گذشته فکر می کردند که رهبر هستند و دچار جو زدگی می شدند درحالی که آقای رئیسی کاملا واقف به وظایف ریاست جمهوری و رهبری بود.

سخنگوی دولت با تأکید بر اینکه آیت‌الله رئیسی مورد به مورد دستورات رهبری را در جلسات هیئت دولت بررسی می کردند و از وزیر مربوطه نسبت به اجرای این دستورات توضیح می خواستند، گفت: امکان نداشت از آقای رئیسی بشنوید که فلان دستور از سوی رهبر انقلاب آمده است؛ لذا ما به صورت تحلیلی متوجه می شدیم که فلان موضوع، دستور حضرت آقا بوده است اما او تاکید داشت که هیچکس نباید متوجه این مسئله شود؛ چرا که معتقد بود رهبری نباید برای ما هزینه شود بلکه ما باید خودمان را برای رهبری هزینهکنیم. 

اخبار مرتبط:
جلیلی، زاکانی، قاضی‌زاده و قالیباف اپوزیسیون دولت رئیسی بودند؟
جلیلی، زاکانی، قاضی‌زاده و قالیباف اپوزیسیون دولت رئیسی بودند؟

آقایان سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی و امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در مناظره دیشب چنان نسبت به وضع موجود انتقاد کردند که اگر کسی انها را نشناسد، تصور می‌کند همین امروز وارد سپهر سیاسی ایران شده یا دستکم از جناح اپوزیسیون دولت در انتخابات شرکت کرده‌اند.

صندلی‌های مناظره دیشب صداوسیما، کپی از کار درآمد
صندلی‌های مناظره دیشب صداوسیما، کپی از کار درآمد

نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته در اولین مناظره تلویزیونی با محوریت موضوعات اقتصادی دیدگاه ها و برنامه هایشان را تشریح کردند.

ظریف، همراه پِزشکیان است
ظریف، همراه پِزشکیان است

وزیرخارجه دولت یازدهم و دوازدهم امروز پزشکیان را در میزگرد سیاسی همراهی می کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است