کد خبر : 294047
انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - 11:30
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

صید ماهی در دریاچه سد زاینده‌رود ممنوع اعلام شد

رئيس اداره حفاظت محیط زیست چادگان گفت: با شروع تخم‌ریزی ماهیان، صید ماهی در دریاچه زاینده‌رود ممنوع است.

صید ماهی در دریاچه سد زاینده‌رود ممنوع اعلام شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مجتبی حاجتی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چادگان اظهار داشت: صید ماهی در دریاچه زاینده‌رود از یکم اردیبهشت ماه تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

به نوشته فارس؛ وی افزود: از شهروندان انتظار داریم به منظور حفظ ذخایر آبزیان و جلوگیری از تخریب محیط زیست و منابع طبیعی، از هر گونه فعالیت صید و صیادی خودداری کنند.

حاجتی بیان داشت: با توجه به تقارن ایام پیش رو با فصل تکثیر و تخم‌ریزی ماهیان در دریاچه سد زاینده‌رود، در صورت مشاهده هر گونه تخلف، کلیه ادوات صید جمع‌آوری و متخلفان به منظور اعمال قانون و صدور رأی به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چادگان بیان کرد: از مردم انتطار داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با شماره تلفن ۰۳۱۵۷۷۲۳۱۹۹ به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چادگان اطلاع دهند.

اخبار مرتبط:
شهریه مدارس غیردولتی استان اصفهان تیرماه اعلام می‌شود
شهریه مدارس غیردولتی استان اصفهان تیرماه اعلام می‌شود

رییس اداره مدارس غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: تا تیرماه که نرخ شهریه جدید به طور رسمی اعلام نشده مبنای توافقات مالی مدارس غیر دولتی استان، شهریه ثابت سال گذشته است.

۷ فقره زمین خواری در اصفهان کشف شد
۷ فقره زمین خواری در اصفهان کشف شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از آزاد سازی ۹۴۷ میلیارد ریال زمین تصرف شده با اجرای طرح مبارزه با زمین خواری توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

۱۸۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد
۱۸۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۱۸۵ کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات مأموران این پلیس خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است