کد خبر : 292912
انتشار : ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - 00:34
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

شهردار اصفهان:

امسال ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی برای کلانشهر اصفهان پیش‌بینی شده است

شهردار اصفهان گفت: حدود ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی برای شهر اصفهان در سال جاری پیش‌بینی شده که از این تعداد یکصد پروژه، شاخص است.

امسال ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی برای کلانشهر اصفهان پیش‌بینی شده است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ علی قاسم‌زاده صبح شنبه در یک برنامه رادیویی با بیان اینکه در نوروز ۱۴۰۳ حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر به اصفهان سفر کردند، اظهار داشت: نظرسنجی‌های انجام شده بیانگر رضایت بالای میهمانان نوروزی از شرایط شهر و خدمات ارائه شده است.

وی با بیان اینکه شهر اصفهان سال گذشته میزبان حدود یک میلیون و ۸۰ هزار مسافر بود، افزود: افزایش تعداد مسافران در نوروز امسال نشان می‌دهد که شهر اصفهان به‌رغم تمام فراز و نشیب‌ها و مشکلات زیست‌محیطی، همچنان مقصد گردشگران داخلی است.

شهردار اصفهان با اشاره به برگزاری آئین شهری «هفته فرهنگی اصفهان» در اردیبهشت ماه سال جاری خاطرنشان کرد: جزئیات برنامه‌های این آئین به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

قاسم‌زاده همچنین با بیان اینکه حدود ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی برای شهر اصفهان در سال جاری پیش‌بینی شده است، گفت: از این تعداد ۱۰۰ پروژه، پروژه شاخص شهری است که کل شهر را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وی ابراز امیدواری کرد که این پروژه‌ها طبق زمان‌بندی تا پایان سال جاری اجرا شوند.

اخبار مرتبط:
شهریه مدارس غیردولتی استان اصفهان تیرماه اعلام می‌شود
شهریه مدارس غیردولتی استان اصفهان تیرماه اعلام می‌شود

رییس اداره مدارس غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: تا تیرماه که نرخ شهریه جدید به طور رسمی اعلام نشده مبنای توافقات مالی مدارس غیر دولتی استان، شهریه ثابت سال گذشته است.

۷ فقره زمین خواری در اصفهان کشف شد
۷ فقره زمین خواری در اصفهان کشف شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از آزاد سازی ۹۴۷ میلیارد ریال زمین تصرف شده با اجرای طرح مبارزه با زمین خواری توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

۱۸۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد
۱۸۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۱۸۵ کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات مأموران این پلیس خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است