کد خبر : 289642
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - 15:08
دسته‌بندی : اجتماعی، خوزستان
چاپ

آقای رضوی! اگر شورا دلسوز پرسنل است چرا لایحه مزایا را تصویب نمی کند؟

-

آقای رضوی! اگر شورا دلسوز پرسنل است چرا لایحه مزایا را تصویب نمی کند؟

سید جواد رضوی عضو شورای شهر اهواز که در ماههای اخیر زبان به انتقاد از شهردار گشوده از تاخیر در حقوق پرسنل انتقاد کرده است، آنهم در حالی که چندماه است وقت و انرژی شورا و شهرداری، صَرف ماجرای انتخاب هیئت رئیسه و جلسات پیاپی برای عزل شهردار بوده است.
از طرفی وی در حالی از تاخیر در پرداخت حقوق پرسنل انتقاد می کند که شورای شهر در دوره جدید که فراکسیون همفکر وی بر آن حاکم شده با تصویب لایحه مزایا به پرسنل مخالفت و آنرا رد کرده است آنهم در حالیکه با بخشنامه معاون اول رئیس جمهور این مزایا در همه دستگاهها جاری شده است. اما شورای شهر از تصویب آن برای افزودن به مزایای پرسنل خودداری نمود.
اگر شورای شهر واقعا دلسوز پرسنل است بطور شفاف جواب دهد چرا لایحه مزایای پرسنلی را رد کرده است؟ حذف کمک هزینه غذای پرسنل (ماهانه ۹۰۰ هزار تومان) و یا دیگر موارد مشابه مناسبتی که اکنون در همه سازمان ها و نهادها در حال پرداخت است با چه توجیهی توسط شورا انجام شده است؟ چرا در این دوره شورا اینهمه در مقابل مزایای پرسنل گارد وجود دارد و دوره جدید هیئت رئیسه نیز تغییری در این وضع ایجاد نکرده است.
به آقای رضوی باید گفت حقوق با اندکی تاخیر بهرحال پرداخت شده و اسفند نیز پرداخت می شود اما با رد لایحه مزایا، شورا پرسنل را از حق طبیعی شان برای همیشه محروم می کند بنابراین اگر شورا دلسوز پرسنل است اینقدر موجبات نارضایتی آنها را فراهم نکند و با پرسنل همدلی کند و از تقویت وضع نامناسب معیشتی آنها حمایت کند تا شائبه قربانی شدن پرسنل در لابلای دعوای شورا و شهردار ایجاد نشود.

اخبار مرتبط:
آتش‌سوزی در خیابان سمیه تهران تلفات نداشت
آتش‌سوزی در خیابان سمیه تهران تلفات نداشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: «ساعت ۱۸ روز گذشته حریق در یک ساختمان ۶ طبقه اداری، در خیابان ایرانشهر، تقاطع سمیه رخ داده بود؛ چهار ایستگاه آتش‌نشانی همراه با تجهیزات و نربان بلند هیدرولیکی به محل اعزام شدند».

یک رستوران به دلیل توهین به ابراهیم رئیسی پلمب شد
یک رستوران به دلیل توهین به ابراهیم رئیسی پلمب شد

روابط عمومی پلیس استان قم اعلام کرد: متصدی یک رستوران در کهک که اقدام به نشر اکاذیب و توهین به ساحت شهدای خدمت کرده بود با صدور دستور قضایی روانه زندان شد.

شهادت ۳ مامور پلیس در جریان درگیری با یک شرور مسلح در نارمک
شهادت ۳ مامور پلیس در جریان درگیری با یک شرور مسلح در نارمک

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت از شهادت سه تن از ماموران پلیس در جریان درگیری مسلحانه با یک شرور در محدوده نارمک خبرداد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است