کد خبر : 286744
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - 10:50
دسته‌بندی : پیشنهاد سردبیر، سیاسی
چاپ

کنایه سایت اصولگرا به قالیباف و محصولی / با آنهمه اختلاف، برای به دست‌آوردن چند کرسی بیشتر هم‌نشین شدند

سایت نزدیک به شورای وحدت و جامعه روحانیت مبارز ضمن کنایه به لیست مشترک شانا و جبهه پایداری نوشت: برخی گروه‌ها با یکدیگر همگرایی انتخاباتی پیدا کرده‌اند که به دلیل اختلافات پیشین هیچکس تصور نمی‌کرد آنها هم‌نشین هم شوند.

کنایه سایت اصولگرا به قالیباف و محصولی / با آنهمه اختلاف، برای به دست‌آوردن چند کرسی بیشتر هم‌نشین شدند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سایت اصولگرای نامه نیوز نوشت: لیست‌های انتخاباتی منتشر شد تا اکنون بشود قضاوتی دقیق درباره آرایش گروه‌های سیاسی بر مردم عیان شود‌ در این بین به هر سو می‌نگریم عنصر اصلی تشکیل لیست‌های انتخاباتی کسب قدرت سیاسی است؛ چنانکه می‌بینیم برخی گروه‌ها با یکدیگر همگرایی انتخاباتی پیدا کرده‌اند که به دلیل اختلافات پیشین هیچکس تصور نمی‌کرد آنها هم‌نشین هم شوند اما برای به احتمال به دست‌آوری چند کرسی بیشتر مجلس هم‌نشین یکدیگر شدند. در این بین اما شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی نشان با ارائه لیستی منسجم از افرادی که به اصول راستین انقلاب اسلامی باور دارند و در عین حال اهل قدرت‌طلبی و مال‌اندوزی نیستند، روزنه‌ای است رو به امید برای ساخت روزهایی بهتر.

شورای وحدت در لیست خود دو اصل مهم را لحاظ کرده است؛ نخست باورمندی واقعی به اصول انقلاب و دوم پرهیز از هرگونه افراط و تفریط. شورای وحدت ثابت کرد که اهل تسماح با هیچ گروهی که به انحاء مختلف در سال‌های اخیر خسارت‌هایی بر کشور تحمیل کرده‌اند نیست و هویت اعتقادی-سیاسی‌اش از هر امر فرعی دیگری مهم‌تر است.

اکنون لیست شورای وحدت مورد اجماع همه آنهایی است که باور به میانه‌روی و عقلانیت و البته اصول انقلاب اسلامی دارند.

شورای وحدت با ارئه لیست انتخاباتی خود ثابت کرد در عین حال که اهل جدال با دیگر گروه‌های سیاسی نیست و نمی‌خواهد با فضای انتخابات را ملتهب کند اما از نقدهای حدی خود به عملکرد طیف‌هایی در مجلس یازدهم و نیز رادیکال‌هایی که با افراط‌گری‌های خود هزینه‌هایی سنگین را به کشور تحمیل کردند نیست‌.

از سوی دیگر اکنون همه شخصیت‌های مهم انقلاب اسلامی که مورد توجه مردم قرار دارند از لیست وحدتی‌ها حمایت می‌کنند و این امید می‌رود با ورود نیروهای میانه‌رو و در عین حال باورند. به اصول انقلاب تحولی مهم در شیوه اداره تقینینی-نظارتی کشور به وجود آید و مردم روزهایی بهتر را شاهد باشند.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است