کد خبر : 286416
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - 15:43
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

سلفی گرفتن با برگه های اخذ رای در کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شد

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تصویر برداری و سلفی گرفتن با رای ممنوع است به این دلیل که این اقدام در ادوار مختلف رایج بوده و فرد برای اینکه ثابت کند که رای داده از خود عکس و یا فیلم می گرفت، در صورتی که رای باید آزادانه باشد.

سلفی گرفتن با برگه های اخذ رای در کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایرنا نوشت: سیدمهدی جوکار سه شنبه شب در نشست توجیهی مشترک بازرسان وزارت کشور، نمایندگان فرماندار و هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان بویراحمد، در یاسوج اظهار کرد: انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است و باید انتخاباتی در تراز نظام جمهوری اسلامی برگزار شود، مهمترین رکن برای برگزاری انتخابات همدلی بین همه ما است.

وی افزود: افراد دارای گرایشات سیاسی فردی هستید اما قرار هست یک روز این سلایق و گرایش ها را کنار بگذاریم و انتخابات را به خوبی مدیریت کنیم.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همه ما باید اراده جدی برای اجرای قانون داشته باشیم اگر در یک صندوقی که هیئت بازرسی بخواهد بازشماری کند، خدشه ای به آن وارد باشد، بدون تعارف آن صندوق را باطل اعلام می کنند.

فرماندار بویراحمد نیز گفت: وظیفه ما این است که شعبه اخذ رأی را مدیریت کنیم، نگاه به انتخابات نگاه راهبردی است، مشارکت انتخاباتی یک اقدام مقدس است اگر با قصد قربت به موضوع نگاه کنیم، همه ما در این عملیات کلی و مقدس به هر میزان شریک هستیم.

مهدوی مطلق با بیان اینکه پذیرش مسئولیت برای برگزاری انتخابات کار طاقت فرسایی است، افزود: اگر زاویه نگاهمان را محدود شود که چه کسی برنده می شود، اجر و پاداش ما در این کارزار تقلیل خواهد یافت.

فرماندار بویراحمد گفت: همه ما ممکن است وابستگی های سیاسی به کاندیداهای انتخابات داشته باشیم، که این وابستگی ها جای خود را دارد، اما اگر حرکتی خلاف قانون در راستای موفقیت یک شخص بخواهیم انجام دهیم، هم در دنیا و هم آخرت پاسخگو هستیم و این دور از شأن همه شما است.

رئیس هیئت بازرسی شهرستان بویراحمد گفت: روی هر صندوق یک بازرس و هر ۱۵ شعب اخذ رأی یک سربازرس و یک بازرس ویژه در شهرستان بویراحمد و هیئت بازرسی نیز در بخشداری بویراحمد مستقر هستند.

علی اکبری تبار افزود: محتواها فضای مجازی این روزها در دسترس همه افراد است، شرح وظایف خود را بدانید و روند برگزاری انتخابات را مطالعه کنید و به وظایف خود بیشتر اشراف داشته باشید.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است