کد خبر : 286414
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - 15:11
دسته‌بندی : اجتماعی، برگزیده ها
چاپ

پاکبان پل نیایش در هرات دفن شد

الیاس محمدی،‌ کارگر جوان افغان که با پرتاپ شدن از روی پل نیایش در تهران به قتل رسیده بود، شنبه پیش در هرات به‌خاک سپرده شد.

پاکبان پل نیایش در هرات دفن شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ی کی از نزدیکان الیاس محمدی با اعلام این خبر که پیکر این پاکبان افغان شنبه گذشته در هرات به خاک سپرده شد، گفت: یک هفته طول کشید تا خانواده آقای محمدی موفق به تحویل گرفتن جسد و انتقال آن به هرات شدند.

به گفته این منبع، جنازه الیاس محمدی روز شنبه در زادگاهش،‌ روستای بند بنفش در ولسوالی اوبه ولایت هرات به‌خاک سپرده شده است.

الیاس محمدی که شش سال پیش به ایران رفته بود، در طول روز در یک میوه‌فروشی منطقه پنج تهران کار می‌کرد و شب‌ها با یک شرکت پیمان‌کار شهرداری، در خیابان‌های پایتخت ایران رفتگری می‌کرد.

پیشتر همکار الیاس محمدی به رسانه‌های ایرانی گفته است: «ما با پیمانکار شهرداری کار می‌کنیم و شب حادثه مشغول شستن و نظافت دیواره‌های روگذر بودیم. ناگهان یک خودرو پژو پرشیای سیاه‌رنگ مقابل‌مان توقف کرد. فکر نمی‌کردیم راننده جوان نقشه هولناکی در سر داشته باشد. او ناگهان‌ از خودرو پیاده شد و به سمت‌مان آمد. بدون هیچ مقدمه‌ای با همکارمان (الیاس) گلاویز شد و بعد او را از بالای پل به پایین انداخت. ما فورا به سمت او رفتیم تا مانع فرارش شویم اما قاتل ما را هم تهدید کرد و گفت اگر به دنبالش برویم، ما را هم به پایین پرتاب می‌کند. او سپس سوار خودرو شد و با همراهانش فرار کرد.»

 

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

باهنر: ترکیب مجلس آینده از نظر من بسیار خوب است
باهنر: ترکیب مجلس آینده از نظر من بسیار خوب است

نامزد شکست خورده انتخابات مجلس دوازدهم از حوزه انتخابیه کرمان می‌گوید مجلس آینده، مجلس خوبی خواهد بود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است