کد خبر : 286398
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - 14:11
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

انتقاد شدید رسانه جبهه پایداری از حمایت شورای ائتلاف از باهنر / باهنر هیچ نسبتی با جریان انقلابی نَدارد

محمدرضا باهنر که سوابق و کارنامه مشخصی دارد به‌عنوان نامزد شورای ائتلاف در کرمان معرفی شده است؛ این اتفاق درحالی‌ست که او هیچ نسبتی با جریان انقلاب ندارد اما به اسم «نامزد انقلابی» قرار است وارد مجلس شود!

انتقاد شدید رسانه جبهه پایداری از حمایت شورای ائتلاف از باهنر / باهنر هیچ نسبتی با جریان انقلابی نَدارد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ رجانیوز سایت نزدیکبه جبهه پایداری با انتشار گزارشی علیه محمدرضا باهنر نوشت: در بین خیل نامزدهای جوان و تازه‌نفس انتخابات دوازدهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی، یک نامزد ۷۰ساله با بیش از ۷ دوره سابقۀ نمایندگی نیز مشاهده می‌شود: محمدرضا باهنر. فردی که در ۱۴ مرداد امسال ادعا کرده بود قصدی برای ثبت‌نام در انتخابات ندارد؛ اما در پیش ثبت‌نام مجلس که از تاریخ ۱۶ تا ۲۲ مرداد بود، ثبت‌نام کرده است!

بعد از ثبت‌نام باهنر، بارها از او به‌عنوان سرلیست شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی، یکی از جبهه‌های اصول‌گرایان در انتخابات، نام‌برده شد تا اینکه باهنر حوزۀ انتخابیۀ خود را از تهران به کرمان انتقال داد و اکنون به‌عنوان نامزد شورای ائتلاف معرفی شده است.

باهنر حامی سرسخت برجام بود و در نشست خبری با خبرنگاران در سال ۱۳۹۵ نیز گفت: «در موضوع برجام کار خوب و قوی توسط متخصصین صورت گرفت و بحث‌هایی که در این زمینه مطرح می‌شود طبیعی است. ما در برجام ضرر نکردیم؛ بلکه سود بردیم.» انتظار آن است برای سندی که نماد بدعهدی دولت آمریکا و شرطی‌شدن اقتصاد ایران به مذاکره و توافق به هر قیمتی و به تعبیر دولت قبل دستاورد آن تقریباً هیچ است، فردی با چند دوره نمایندگی مجلس آگاهانه با آن مواجهه و موضع‌گیری داشته باشد.

رجانیوز همچنین نوشت: باهنر همچنین منکر ارادۀ امام برای نابودی رژیم غاصب و قاتل صهیونیستی شده و می‌گوید: «قدری تردید دارم امام گفته باشند اسرائیل باید از بین برود. زمانی در شورای دفاع بحث شد موضع نظام، این باشد یا نه؟ امام فرمودند بگویید نه.» این در حالی است که امام خمینی (ره) چندین بار به‌صورت واضح از نابودی اسرائیل سخن گفته‌اند و فرموده‌اند «مهلت‌دادن به اسرائیل اشتباه است.»
اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است