کد خبر : 285728
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - 09:28
دسته‌بندی : پیشنهاد سردبیر، سیاسی
چاپ

توضیحات آقاتهرانی در مورد ائتلاف جبهه پایداری با قالیباف

رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به توافق این جبهه و شورای ائتلاف انقلاب در ارائه لیست انتخاباتی مشترک در تهران اظهار کرد: ما برای آنکه به یک لیست واحد ورود کنیم، درخواست داشتیم که برخی از افراد بهتر جایگزین شوند و با تأملاتی یک لیست ۳۰ نفره با دو سرلیست داده شد.

توضیحات آقاتهرانی در مورد ائتلاف جبهه پایداری با قالیباف
به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: مرتضی آقاتهرانی رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری با تاکید بر اهمیت مشارکت در انتخابات ۱۱ اسفند با تاکید بر اینکه همه در انتخابات شرکت کنیم، گفت: البته ممکن است نظرات و سلایق در انتخاب نمایندگان برای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری متفاوت باشد که طوری هم نیست چراکه اختلاف نظر ایرادی ندارد.
وی با بیان اینکه «نکته‌ای که وجود دارد شرکت در انتخابات است»، افزود: حضور همگان ضروریست و مشت محکمی به دهان استکبار جهانی و صهیونیست‌ها است که این‌ها نپندارند که مردم ما نسبت به اصل نظام و انقلاب خدای ناکرده کوچکترین تردیدی دارند؛ مثل ۲۲ بهمن که همه‌مان می‌آییم، پای صندوق‌های رای نیز همینطور باید حضور پیدا کرد.
رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به توافق این جبهه و شورای ائتلاف انقلاب در ارائه لیست انتخاباتی مشترک در تهران اظهار کرد: در این دوره برای انتخابات جبهه پایداری موفق شد با ائتلاف کنار همدیگر بنشینند و ان‌شاءالله لیست خوب‌تری را بدهند که بهتر و پاسخگوتر و انقلابی‌تر باشد. این موضوع خیلی زحمت برد و نشست‌های مختلفی داشتند و به حمدالله به یک لیست رسیدند.
آقا تهرانی همچنین به بیانات رهبر انقلاب در دیدار اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس هشتم، اشاره و عنوان کرد: راهکار همیشگی ما نکته‌ای است که رهبری فرمودند؛ ایشان می‌فرمایند که «نگذارید این مجموعه اصولگرا و انقلابی که در مجلس هستند، حتی‌المقدور متشتت شود؛ این را باید حفظ کرد ولو با اغماض‌هایی؛ برخی از اغماض‌ها ممکن است اعتراض برخی دیگر را متوجه انسان کند؛ خب بکند ولی آدم باید ببیند که حق چیست؛ یک جاهایی باید برخی اغماض‌ها را برای یک مصلحت بزرگتری انجام داد که حالا در این مورد بحث ما مصلحت، اتحاد و اتفاق، با هم بودن، یک حرف زدن و یک صدا داشتن و این‌ها است.»
وی تاکید کرد: ما برای آنکه به یک لیست واحد ورود کنیم، درخواست داشتیم که برخی از افراد بهتر جایگزین شوند و با تأملات یک لیست ۳۰ نفره با دو سرلیست داده شد.
رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به فضای انتخاباتی در استان‌های مختلف کشور گفت: امیدوارم بچه‌های تهران با رای خوبی وارد معرکه شوند. مردم دیگر شهرستان‌ها و استان‌ها شور انقلابی بیشتری پیدا کردند و ما تهرانی ها باید این [شور انقلابی] را بهتر نشان دهیم و جا دارد که خوب‌تر همه پای صندوق بیاییم و ان‌شاءالله رای خوبی بدهیم. ما این کار [توافق برای لیست مشترک] را کردیم تا بچه‌های انقلابی و برادران و خواهران مقداری راحت‌تر بتوانند تصمیم گیری کنند.
اخبار مرتبط:
زاکانی: شهرداری به زنان بی‌حجاب خدمات ارائه نخواهد داد
زاکانی: شهرداری به زنان بی‌حجاب خدمات ارائه نخواهد داد

شهرداری تهران بخشی از صحبت‌های شهردار تهران را در بنر حجاب آورده است!

اسحاق جهانگیری: آنقدر با حضور زَنان در استادیوم مخالفت کردند تا یک دختر خودسوزی کرد؛ بعد همان مخالفان اجازه ورود دادند
اسحاق جهانگیری: آنقدر با حضور زَنان در استادیوم مخالفت کردند تا یک دختر خودسوزی کرد؛ بعد همان مخالفان اجازه ورود دادند

معاون اول رئیس دولت‌ها یازدهم و دوازدهم درباره مخالفت‌ها با حضور زنان در ورزشگاه و وزارت توسط تندروها توضیح داد.

ظریف: ترامپ برای مذاکره از من دعوت کرد اما اجازه نداشتم؛ فرصت مذاکره را از دست دادیم / بدون رابطه با غرب، نمی‌توانیم با شرق رابطه سازنده داشته باشیم
ظریف: ترامپ برای مذاکره از من دعوت کرد اما اجازه نداشتم؛ فرصت مذاکره را از دست دادیم / بدون رابطه با غرب، نمی‌توانیم با شرق رابطه سازنده داشته باشیم

محمدجواد ظریف گفت: آقای ترامپ از بنده چند بار دعوت به مذاکره کرد، ولی ما که اجازه برای مذاکره نداشتیم. اگر بنده با آقای ترامپ مذاکره کرده بودم یا آقای دکتر روحانی مذاکره بودند، نهایتاً همین بولتون بودند که باید این مذاکرات را به نتیجه می‌رساندند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است