کد خبر : 284754
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - 17:55
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

چمران: شورای ائتلاف و شورای وحدت لیست جدا خواهند داد

چمران، رئیس شورای شهر تهران گفت: همکاری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با شورای وحدت در دوره گذشته نیز عملی نشد، ارتباط گرفته شده اما دوره گذشته هماهنگی صورت نپذیرفت و این دوره نیز صحبت‌هایی شده اما به نتیجه نرسیده است.

چمران: شورای ائتلاف و شورای وحدت لیست جدا خواهند داد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ فارس نوشت: مهدی چمران، عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب گفت: از همکاری با شورای وحدت استقبال می‌کنیم، اما تا به حال عملی نشده است.

درباره ائتلاف با شورای وحدت اظهار داشت: شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی به عنوان قوی‌ترین شورا و تشکل نیرو‌های مردمی و احزاب در دوره پیشین مجلس شورای اسلامی نیز با اکثریت قاطع کرسی‌ها را در سراسر کشور به خود اختصاص داد و امیدواریم شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی امسال نیز به جایگاه خوبی دسترسی داشته باشد.

عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب گفت: شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با شورای وحدت ارتباطی ندارد، اما از همکاری با دوستان شورای وحدت استقبال می‌کنیم، اما تا به حال عملی نشده است.

چمران تصریح کرد: همکاری شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با شورای وحدت در دوره گذشته نیز عملی نشد، ارتباط گرفته شده، اما دوره گذشته هماهنگی صورت نپذیرفت و این دوره نیز صحبت‌هایی شده، اما به نتیجه نرسیده است.

عضو شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب در پایان در پاسخ به احتمال ائتلاف با شورای وحدت خاطرنشان کرد: در حال حاضر احتمال ائتلاف با شورای وحدت وجود ندارد و فرصتی برای این کار نیست و تشکل‌ها باید لیست کاندیدا‌ها را اعلام کنند.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است