کد خبر : 284682
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - 10:35
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

فعال اصولگرا: لاریجانی در تدوین لیست علی مطهری، نقش داشته است

با وجود تاکیدهای فراوان و اظهارات خود علی مطهری که، علی لاریجانی و حسن روحانی در لیست صدای ملت نقشی ندارند اما یک فعال اصولگرا خلاف این مطلب را ادعا کرده است.

فعال اصولگرا: لاریجانی در تدوین لیست علی مطهری، نقش داشته است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ نامه نیوز نوشت: فاز اصلی رقابت های انتخاباتی از پنجشنبه آغاز می شود و فهرست های یکی پس از دیگری اعلام خواهد شد. در این میان حضور جریان منتقدان وضع موجود با فهرستی تحت عنوان «صدای ملت» شاید بتواند معادلات صحنه را دست خوش تغییر کند.

حبیب‌الله بور بور  فعال سیاسی اصولگرا درباره میزان تأثیرگذاری فهرست صدای ملت بر معادلات انتخابات ۱۱ اسفند گفت: اگر افراد شناخته شده و خوشنام در این فهرست باشند، رأی نسبی خوبی را خواهند آورد ولی اگر گمنام بیشتر در این فهرست قرار گیرند، به نظر نمی آید با اقبالی مواجه شوند.

بخش هایی از گفت و گوی بوربور را در ادامه می خوانید: آنها محاسبه می کنند اگر ببینند این لیست رأی می آورد همه حمایت می کنند و با تمام وجود به صحنه می آیند تا بگویند «با آنکه شرکت نکردیم و فقط از یک فهرست حمایت کردیم این فهرست رأی آورد، حالا ببینید اگر می آمدیم چه نتیجه ای کسب می کردیم».

اگر اصلاح طلبان ارزیابی شان این باشد که با وجود حمایت کردن لیست آقای مطهری رأی نمی آورد، قطعا سرد برخورد می کنند و این موجب خواهد شد که از آن لیست زیاد استقبالی نشود.

شنیدم آقای لاریجانی در تدوین این لیست راهبری و کار می کند، اگر این طور باشد تا حدودی استقبال خوب خواهد بود ولی اگر این لیست را بخواهند به عملکرد جریان چپ وصل کنند مردم روی خوشی نشان نخواهند داد چون امروز شرایط موجود و نارضایتی ها عمدتا به دلیل عملکرد جریان چپ است که ۳۵ سال قدرت را در دست داشت.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است