کد خبر : 283135
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - 03:12
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

استاندار اصفهان:

۱۵۰۰ واحد تولیدی طی ۲ سال اخیر در اصفهان حمایت شدند

استاندار اصفهان گفت: در بخش افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی، طی ۲ سال گذشته یک‌هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی مورد حمایت قرار گرفتند و در این خصوص رتبه نخست کشور را داریم.

۱۵۰۰ واحد تولیدی طی ۲ سال اخیر در اصفهان حمایت شدند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سیدرضا مرتضوی پیش از ظهر شنبه در آئین افتتاح کارخانه تبدیل محصولات فولادی در شهرستان شهرضا، گفت: ۷۴۰ پروژه عمرانی و زیرساختی در این ایام افتتاح شده و خواهد شد.

وی ادامه داد: بالغ بر یک‌هزار میلیارد تومان پروژه در سراسر استان در حال افتتاح است و یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه در استان کلنگ زنی خواهد شد.

به نوشته مهر؛ استاندار اصفهان بیان کرد: در دوسال گذشته پشتیبانی ویژه‌ای در حوزه تولید استان انجام شده است و با حمایت بخش خصوصی و دولتی شاهد اتفاقات مبارکی در سطح استان هستیم.

مرتضوی خاطرنشان کرد: در حوزه آب نیز پروژه‌های عظیمی در حال اجراست که از جمله آن می‌توانیم به تأمین آب استان از دریای عمان اشاره کنیم که مرحله نخست این طرح انجام شده و در حال حاضر مرحله دوم طرح در دست انجام است.

وی گفت: در حوزه آلودگی هوا نیز با جدیت به حوزه کاهش و رفع آلودگی هوا ورود کرده‌ایم.

استاندار اصفهان ادامه داد: توسعه پایدار و اقتصاد مبتنی بر پایه دانش‌بنیان در استان همواره مورد توجه است، همچنان که به صورت ویژه بر حوزه صنعت ورود می‌کنیم بر این اصل نیز پای‌بند هستیم که توسعه صنعت بایستی باعث رفاه زندگی بهتر و آسایش مردم شود.

وی افزود: طی ۲ سال گذشته اصفهان در حوزه اقتصادی نیز شرایط بسیار خوبی را داشته به صورتی که شاخص بهبود کسب و کار استان از رتبه ۲۳ به رتبه ۴ رسیده است.

استاندار اصفهان بیان کرد: در بخش افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی، در دو سال گذشته یک‌هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی مورد حمایت قرار گرفتند و در این خصوص رتبه نخست کشور را داریم.

وی ادامه داد: بالغ بر ۵۰۰ واحد تولیدی راکد نیز به چرخه فعالیت بازگشتند که بسیار امید بخش است.

دکتر مرتضوی گفت: البته نقص‌هایی نیز وجود دارد که درصدد رفع حداکثری نواقص هستیم.

اخبار مرتبط:
امسال ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی برای کلانشهر اصفهان پیش‌بینی شده است
امسال ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی برای کلانشهر اصفهان پیش‌بینی شده است

شهردار اصفهان گفت: حدود ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی برای شهر اصفهان در سال جاری پیش‌بینی شده که از این تعداد یکصد پروژه، شاخص است.

مردم ایران از اقدام سپاه حمایت می‌کنند
مردم ایران از اقدام سپاه حمایت می‌کنند

رییس شورای شهر اصفهان گفت: مظلومین منطقه که تحت ستم اسراییل به پشتوانه آمریکا هستند از این انتقام خوشحال هستند. مردم ایران از این حرکت حمایت می‌کنند و پشتیبان نیروهای مسلح هستند.

ناپایداری‌های جوی فردا در اصفهان آغاز می‌شود/افزایش ۲ درجه‌ای دما
ناپایداری‌های جوی فردا در اصفهان آغاز می‌شود/افزایش ۲ درجه‌ای دما

اصفهان -رئیس اداره پیش‌بینی وضع هوای استان اصفهان گفت: ورود سامانه ناپایدار از سمت جنوب استان از بعدازظهر دوشنبه شاهد ناپایداری خواهد بود که این شرایط تا اواسط روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است