کد خبر : 283096
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - 19:38
دسته‌بندی : پیشنهاد سردبیر، سیاسی
چاپ

جبهه پایداری: در سال ۱۴۰۰مردم مسیری را انتخاب کردند که امیدش به داخل است و شعارش پیروی از ولایت است

جبهه پایداری در بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوشت: سازندگی با قوت و ضعف هایش سپری گشت و اصلاحات با ندای آزادی جای آن را گرفت. با شعار آزادی آمده بود، اما نمی‌دانستیم قرار است به آزادی به سمت اسارت همان غربی برویم که روزی با دادن صد‌ها هزار شهید به جنگش رفته بودیم!

جبهه پایداری: در سال ۱۴۰۰مردم مسیری را انتخاب کردند که امیدش به داخل است و شعارش پیروی از ولایت است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای تحلیلی صادر کرد.

متن بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

«امروز چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکومند انقلاب اسلامی ایران را جشن می‌گیریم و باور داریم که این انقلاب امید حقیقی مستضعفین جهان برای رهایی از بند استکبار که در راس آن آمریکا و صهیونیزم جهانی است.

انقلاب هم امری بزرگ بود و هم مقدس. بزرگ بود، زیرا در دنیایی که با تمام توان به سمت استثمار و استحمار ملت‌ها از هر دو سوی غرب و شرق پیش می‌رفت، یک تنه با تکیه بر ملتی که هیچ نداشتند جز اراده و ایثار به پیروزی رسید. مگر کسی گمان می‌کرد حکومت آن پهلوی فراری از وطن سرنگون گردد. قدرتمندترین ارتش منطقه، مخوف‌ترین سیستم امنیتی سرکوب که زاییده دست موساد بود در کنار دستگاه فرهنگی مفسد و غربگراپرور و حمایت تمام و کمال اقطاب غرب و شرق سبب می‌گشت حتی خوشبین‌ترین افراد فکر سرنگونی شاه را نداشته باشند؛ و مقدس بوده و هست. چون آرمان‌هایی مقدس دارد که از سرچشمه توحید منشاء می‌گیرد و آزادی و کرامت انسان و استقلال ملت‌ها را سبب می‌گردد. مقدس است، چون خون انسان‌هایی نه فقط مظلوم بلکه بصیر و مبارز بر پای آن ریخته شده است، خون‌هایی که ضمانت آن بر عهده پروردگار بلند مرتبه است. مقدس است، چون پیش از پیروزی خود ندای آزادی قدس شریف را سر می‌داد. مقدس است، چون امامی داشت و دارد که بر زبانشان اسلام راستین و عملشان بر مسیر رسول خدا و امامان بر حق پس از او استوار است.

این نهال که امروز به درختی تنومند بدل گشته مسیری ناهموار، اما سراسر عزت و افتخار طی کرده است.

هنوز چیزی از پیروزی شیرین مردم در انقلاب اسلامی نگذشته بود که از داخل و خارج دست‌هایی آلوده و افکاری سیاه کمر به قطع این شجره طیبه بستند. منافقین این فرزندان نهضت آزادی با سلاح ترور و پدران غربگرایشان با ایستادن در برابر اسلام از داخل و تحریم و جنگ از خارج بر پیکره انقلاب تحمیل شد.

و، اما خوبان تاریخ هرگز بدون امتحان و بلا گزیده نخواهند شد و این سنت خداوند است…

۱۰ سال نبرد با ضد انقلاب و هشت سال دفاع مقدس به برکت خون صد‌ها هزار شهید و مجاهدت فرماندهان شجاع و ایستادگی ملت با سرفرازی به پایان رسید.

جنگ سخت، اما پربرکت بود. سختی که ملت ما را بزرگ کرد. ما در جنگ خود را یافتیم و خود به دست خود ساخته شدیم و این تجربه گرانقدر سرلوحه ما گشت برای آینده.

در این میان فتنه‌ها نیز کم نبود از قائله‌های مختلف تا عزل قائم مقامی که خون بر دل امام کرد.

و، اما علمداری رفت و علم بر دست علمداری دیگر قرار گرفت. آنگاه که کسی گمان نمی‌کرد این انقلاب پس از خمینی کبیر سر به سلامت ببرد خداوند بر ما منت نهاد و رهبری حکیم بر مقدرات ما حاکم نمود تا کشور با امید به سمت آینده‌ای درخشان حرکت نماید.

پس از جنگ ساخت کشور در اولویت قرار گرفت و سازندگی آغاز شد. اگر چه، عده‌ای فراموش کردند که ساختن اگر با انسان سازی همراه نگردد به صواب نخواهد رفت. زیرساخت‌ها ساخته شد، سد‌ها بنا گردید، اما در کنار آن اشرافیت پدیدار گشت و خرد شدن مستضعفین زیر چرخ‌های توسعه توسط برخی از انقلابیون تئوریزه گردید. کار به جایی رسید که علمدار نهیب عبرت‌های عاشورایی سرداد.

سازندگی با قوت و ضعف هایش سپری گشت و اصلاحات با ندای آزادی جای آن را گرفت. با شعار آزادی آمده بود، اما نمی‌دانستیم قرار است به آزادی به سمت اسارت همان غربی برویم که روزی با دادن صد‌ها هزار شهید به جنگش رفته بودیم.

عده‌ای رفتند تا با دشمنان ملت متمدنانه گفتگو کنند، اما محور شرارت خطابشان کردند. رفتند تا حق مظلوم را با مذاکره بستانند، اما تعلیق سوغاتشان برای این ملت عزیز شد. دوم خردادی که امیدواری برای مردم بود با جولان غربگرایانش فتنه ۷۸ رویانید و خون دل امام امت گشت و نتیجه‌اش دور شدن مسئولینش از ملت.

ملت آگاه شد و رشد کرد و سوم تیر پدید آمد تا دوباره شعار‌های انقلاب جانی تازه بگیرد. عدالت به میانه میدان اجرایی کشور آمد، مسئولین خادم گشتند و ملت، ولی نعمت؛ و باز فتنه‌ای دیگر از سوی دشمنان این کشور رقم خورد تا با همه داشته هایش سد راه ملت بزرگ گردد. آنان که خود را منتصب به امام می‌دانستند در برابر رای ملت و حکم جانشین امام شورش کردند تا انقلاب را پای پرتگاه برسانند. آنچنان که دشمنان مایوس شده امیدوار و جسور شدند. ضربه سخت بود، اما بصیرت مردم پیشی گرفته از خواص، درایت رهبری و عنایت ائمه اطهار این کشتی را از طوفان فتنه ۸۸ نجات بخشید.

اما افسوس که تکبر و غرور مسیری را که می‌توانست مجددا بلوغ یابد را به انحراف کشانید.

توطئه‌ای دیگر نه ایران که تمام دنیای اسلام را تهدید می‌کرد. داعش این دست پرورده شیطان بزرگ برای به آتش کشیدن تمام منطقه شعله افروخت و باز فداییان زینب کبری (س) از این سرزمین به پیکارش بلند شدند تجربه جنگ و مجاهدینی که در جبهه مقاومت شکل گرفته بودند این بار فتنه‌ای بین المللی و جهانی را خواباند و همه در حالی بود که در داخل عده‌ای به دنبال بستن با کدخدا افتاده بودند. خود را برجامیون خواندند و هر که غیرشان بود را تکفیر کردند آنچه با زور سلاح و ترور متوقف نشد آنان با مذاکره بتن کوب کردند. اقتصادی که رونق نیافت و حاصل برجامشان تقریبا هیچ شد و این سستی غربگرایانه تا بدان جا رفت که دشمن مالک سید علی حاج قاسم عزیز را به شهادت رسانید تا تجربه‌ای شود برای تاریخ ما که تنها راه منطقی پیش رو مبارزه و مقاومت است؛ و مردم انتخاب کردند انتخاب مسیری که امیدش به داخل است و شعارش پیروی از ولایت و هدفش استقلال و عزت.

امروز ما با افتخار در پای این انقلاب و جمهوری اسلامی پایدار خواهیم ایستاد. نه فقط به خاطر هزاران خدمتی که انقلاب کرد از سواد آموزی تا ارتقای خارق العاده بهداشت و درمان، از ارتقای قدرت علمی کشور تا صد‌ها پروژه صنعتی و فناورانه، از گسترش عدالت نسبت به گذشته تا اقتدار درون زای نظامی، بلکه به دلیل آزادی واقعی که جمهوری اسلامی برای ملت ما به ارمغان آورد. آزادی انتخاب، آزادی که نه تنها سرنوشت این ملت را به دست خودش رقم می‌زند بلکه به فلسطینیان امید آزادی می‌دهد. آزادی و رایی که در کنار تمام خاطرات خوب و تلخ عبرت آفرینش سبب رشد و بلوغ ملت ما و همه آزادگان جهان گردید. ما پای این انقلاب خواهیم ایستاد، چون استقرار نعمت ولایت مطلقه فقیه که ضامن آزادی مستضعفین است را رقم زد.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی در آستانه ۲۲ بهمنی دیگر از تمامی آحاد ملت دعوت می‌نماید برای پاسداشت خون شهدا، برای شکر نعمت آزادی و برای بیعتی مجدد با ولایت همچون سال‌های گذشته، دوشادوش هم در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ شرکت نمایند.

واالعاقبه للمتقین»

اخبار مرتبط:
فلاحت‌پیشه: آرایش فعلی نامزدها تنها ظلم به پزشکیان نیست، ظلم به همه مردم ایران است / احتمالاً قالیباف انصراف می‌دَهد
فلاحت‌پیشه: آرایش فعلی نامزدها تنها ظلم به پزشکیان نیست، ظلم به همه مردم ایران است / احتمالاً قالیباف انصراف می‌دَهد

تحلیلگر مسائل سیاسی کشور گفت: آرایش فعلی نامزدها تنها ظلم به پزشکیان نیست بلکه ظلم به مردم ایران نیز است که اکثر منتقد وضع موجود هستند. معتقدم حداقل 2 نامزد اصولگرا هدف انتخاباتی ندارند و فقط آمده اند تا با تبلیغات منفی جلوی رأی آوری نامزد منتقد وضع موجود را بگیرند. آنها از بیت المال هزینه می کنند و وقت مردم را می گیرند مثلا مناظرات می توانست 2 ساعته باشد اما در حال حاضر 4 ساعته برگزار می شود.

زاکانی: دارم توبه می‌کنم که چرا بیشتر در جبهه کار نکردم
زاکانی: دارم توبه می‌کنم که چرا بیشتر در جبهه کار نکردم

زاکانی گفت: بعضی‌ها علاقمندند که به گذشته برگردند و خودشان در مافوق طبقات اجتماعی قرار بگیرند. باید حواسمان جمع باشد که فریب گفته‌ها و افکار آنها را نخوریم. مردم باید انتخاب کنند و بعد انتخاب نظارت کنند که آن قولی که به مردم داده شده به آن عمل می‌کنند یا خیر؛ امروز کشور سرمایه‌های زیادی دارد و برخی علاقه دارند این سرمایه‌ها در اختیار بخشی از جامعه باشد و اکثریت مردم از آن سرمایه‌ها محروم باشند.

عبدالعلی‌زاده: پزشکیان در ۸۰ % نتایج نظرسنجی‌ها اول است
عبدالعلی‌زاده: پزشکیان در ۸۰ % نتایج نظرسنجی‌ها اول است

رئیس ستاد مرکزی مسعود پزشکیان گفت: طبق نظر خبرگزاری‌ها و نظرسنجی‌هایی که بررسی کردیم آقای پزشکیان در ۸۰ درصد این نتایج جایگاه نخست را دارد و این بسیار خوب است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است