کد خبر : 283051
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - 11:02
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

تخصصی‌ترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

با گسترش تکنولوژی، استفاده از تلفن‌های همراه هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. در واقع به ندرت میتوان امروزه کسی را پیدا کرد که از تلفن‌های هوشمند استفاده نمی‌کند. همین گستردگی در استفاده از گوشی‌های هوشمند و بیشتر شدن آسیب‌های موبایل هنگام استفاده باعث شده در سراسر جهان نیاز به تعمیر کاران حرفه‌ای موبایل در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری هر روز بیشتر از پیش شود. به طوریکه حتی امروزه در کم‌جمعیت‌ترین نقاط جهان نیز نیاز به نیروی متخصص به وضوح قابل مشاهده هست. به همین دلیل امروزه بازار کار تعمیرات موبایل به یکی از شغل‌های پردرآمد و لازم تبدیل شده است.

تخصصی‌ترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

معرفی موبایل کالج؛ تخصصی‌ترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

با گسترش تکنولوژی، استفاده از تلفن‌های همراه هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. در واقع به ندرت میتوان امروزه کسی را پیدا کرد که از تلفن‌های هوشمند استفاده نمی‌کند. همین گستردگی در استفاده از گوشی‌های هوشمند و بیشتر شدن آسیب‌های موبایل هنگام استفاده باعث شده در سراسر جهان نیاز به تعمیر کاران حرفه‌ای موبایل در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری هر روز بیشتر از پیش شود. به طوریکه حتی امروزه در کم‌جمعیت‌ترین نقاط جهان نیز نیاز به نیروی متخصص به وضوح قابل مشاهده هست. به همین دلیل امروزه بازار کار تعمیرات موبایل به یکی از شغل‌های پردرآمد و لازم تبدیل شده است.

شما هم به راحتی میتوانید از طریق آموزش دوره‌های تعمیر موبایل کسب درآمد کرده و وارد بازار کار شوید. دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل کالج میتواند به شما در تبدیل شدن به تعمیرکار حرفه‌ای و ساختن آینده‌ای پردرآمد کمک کند. این آموزش‌ها برای تمامی افراد از جمله صاحبان مشاغل خدمات تعمیر رایانه و کامپیوتر، صاحبان فروشگاه‌های تلفن همراه و همینطور هر فردی که میخواهد در این حوزه، حرفه‌ای و کاربلد باشد، بسیار مفید و موثر است. پس اگر قصد ورود به این شغل را دارید در ادامه شما را با درآمد و فرصت‌های شغلی این حرفه، هزینه آموزش تعمیرات موبایل در تبریز و همچنین دوره های آموزش موبایل کالج آشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

چرا آموزش تعمیرات موبایل؟

تلفن همراه یکی از انواع تکنولوژی‌هایی هست که فعالیت‌ها و امور کاری مرتبط با آن هر روز در حال گسترش هست و جزء لاینفک زندگی روزمره شده استبه همین دلیل امروزه نمایندگی فروش صرفا تنها حوزه‌ای نیست که مرتبط با موبایل باشد. یکی از فعالیت‌های مهم و حائز اهمیت در این زمینه، تعمیرات موبایل است.

متاسفانه یا خوشبختانه امروزه تکنولوژی آن‌قدرها هم پیشرفته نیستند که دچار خرابی و نقص نشوند و یا هیچ کسی آن‌قدر محتاط نیست که از گوشی خود به خوبی مواظبت کرده و آن را در معرض مشکلات قرار ندهد، از این جهت تعمیرات موبایل اهمیت بسیاری پیدا کرده و حرفه تعمیرات موبایل نه به عنوان یک هنر معمولی، بلکه به عنوان یک آموزش تخصصی به یکی از نیازهای ضروری و مهم زندگی بشر تبدیل شده است.

دلایل انتخاب شغل تعمیر موبایل ؟

 • یادگیری آن بسیار آسان است.

 • نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور نیز بازار کار خوبی دارد.

 • شغل خاص، پر مخاطب و پردرآمدی هست.

 • نسبت به دیگر شغل‌ها نیاز به سرمایه کمی دارد

 • دوره آموزشی آن کوتاه است.

 • نیاز و الزامی به تحصیلات دانشگاهی خاصی ندارد.

درآمد تعمیرگاه موبایل چقدر است؟

درآمد تعمیرات موبایل متغیر هست و به چند حالت میتوان در این حوزه به درآمد رسید. مثلا میتوان تنها با تعویض یک گلس کسب درآمد کرد یا با تعمیر تخصصی آیفون به درآمدهای بالایی رسید. بهترین پیشنهاد ما به شما این است که روی بخشی از گوشی‌ها یا یک برند خاص به صورت تخصصی کار کنید. در این صورت با سرمایه‌ای کم به درآمدهای میلیونی می‌رسید. البته ناگفته نماند این درآمد بستگی به دانش و مهارت شما درباره تعمیرات گوشی و همچنین جایگاه تعمیرگاه موبایل شما در سطح شهر دارد که کاملا توجیه اقتصادی دارد.

مرکز آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

کمتر مجموعه و آموزشگاهی در ایران یافت می‌شود که در آن آموزش انواع برندهای گوشی موبایل به کارآموزان آموزش داده شود. مرکز آموزش تعمیرات موبایل کالج در تبریز با چندین سال تجربه در زمینه ارائه آموزش‌ها به شما چگونگی عیب‌یابی انواع گوشی‌ها و تعمیر آن‌ها را با پیشرفته‌ترین ابزارها آموزش می‌دهد. در دوره‌های آموزشی تعمیرات موبایل کالج، آموزش نرم افزار موبایل و آموزش سخت افزار گوشی به صورت عملی و نظری تدریس می‌شود. این کلاس‌ها نیاز به پیش زمینه ندارند و شما با هر دانشی میتوانید در کلاس‌های تعمیر تلفن همراه کالج شرکت کنید. پس از پایان دوره‌ها هم با اعطای مدرک معتبر و بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به کارآموزان این اطمینان خاطر خواهد داده شد که بتوانند خود کفا و خوداشتغال باشند.

اهداف مرکز تعمیرات موبایل کالج در برگزاری دوره‌های آموزشی :

 آموزش تخصصی تعمیرات موبایل که به صورت حرفه‌ای توسط موبایل کالج ارائه می‌شود یکی از مهم‌ترین هدف‌های آموزشی این مجموعه می باشد. علاوه‌براین در این مرکز آموزشی محورهای مهم دیگری نیز دنبال می‌شود :

 • اولین هدف این مجموعه ارتقاء دانش و سطح علمی کارآموزان است. که این امر مهم خصوصا در زمینه آموزش تعمیرات موبایل محقق نمی‌شود مگر به کمک اساتید حرفه‌ای و مجرب با تجربه کار در بازار.

 • دومین هدف کمک به خود اشتغالی بعد از پایان دوره‌ها در این مرکز آموزشی می‌باشد به این معنی که کارآموزان پس از فارغ‌التحصیلی با پشتیبانی اساتید و گرفتن مشاوره از آن‌ها می‌توانند در تبریز یا در دیگر شهر ها بهترین محیط کار با پیشرفته‌ترین تجهیزات ممکن را برای شروع و خود اشتغالی خود فراهم کنند.

دوره‌های آموزشی مرکز تخصصی موبایل کالج در دو ترم سخت افزار و نرم افزار و به صورت کاملا تخصصی برگزار می‌گردد. این دوره‌های آموزشی همراه با ارائه مدرک رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای همراه است که این مدرک جهت اخذ پروانه کسب ضروری هست و میتوان آن را برای کار در دیگر کشورها ترجمه کرد. کار آموزان پس از شرکت در کلاس‌های عملی و بعد از اتمام دوره میتوانند با اعتماد به نفس فعالیت خود را در حوزه تعمیرات موبایل آغاز کنند.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل

هزینه آموزش تعمیرات موبایل به عوامل مختلفی نظیر متد آموزشی، نوع دوره تعمیرات موبایل، روش یادگیری، سرفصل های دوره و غیره بستگی دارددر دوره آموزشی تعمیرات موبایل کالج آموزش‌ها مطابق با تکنووژی‌های به‌روز گوشی‌های هوشمند هست و در کنار آموزش مباحث نظری، امکان تمرین عملی بر روی گوشی‌ها نیز وجود دارد که این موضوع باعث کاربردی بودن دوره آموزشی جهت ورود به بازار کار می‌شود. در انتهای دوره آموزشی هم، مثل کلاس‌هایی که سازمان فنی حرفه ای برگزار می کند، شما در کنار آموزش و افزایش اطلاعات تئوری و عملی، مدرک معتبری نیز خواهید داشت.

یکی دیگر از مزایای شرکت در دوره‌های آموزش تعمیرات موبایل کالج در تبریز این است که می‌توانید دو جلسه به صورت مهمان جهت ارزیابی و همچنین بررسی سطح آموزشی تیم کالج حضور داشته باشید و سپس جهت ثبت نام اقدام کنید. همچنین در موبایل کالج ملاک اصلی ما یادگیری کارآموز هست نه ساعت آموزشی . مثلا این امکان وجود دارد که کارآموزی در ۵۰ ساعت و کارآموزی دیگر در ۱۹۰ ساعت مباحث را فرا بگیرد در آن صورت بابت ساعات اضافه و تمدید دوره در صورت عدم یادگیری از کارآموزان هزینه‌ای دریافت نمیگردد.

سرفصل‌های دوره آموزش موبایل کالج

دوره آموزش تعمیرات موبایل کالج به چند دسته‌ی دوره سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و غیره تقسیم می‌شود. سرفصل‌های این دوره مطابق با بازار کار انتخاب شده و با سرفصل‌های دوره‌های فنی و حرفه‌ای هم پوشانی کامل دارد.

سرفصل‌های دوره سخت‌افزاری

 • آموزش صحیح نحوه باز و بسته کردن موبایل

 • عیب‌یابی شارژ (عدم شارژ، شارژکاذب، خالی شدن شارژ و غیره)

 • عیب‌یابی صفحه لمسی، نمایشگر، دوربین، آنتن دهی و سنسورها

 • آموزش نقشه خوانی

 • تست مقاومت، ترانزیستور، دیود، خازن و سلف

 • تفکیک مدارات مختلف رود برد گوشی

 • موقعیت یابی قطعات

 • آموزش تعویض IC و پایه‌سازی روی IC

 • عیب‌یا‌بی مدارات صوتی

 • آموزش پایه‌سازی و سیم‌کشی روی برد موبایل

 • و غیره

سرفصل‌های دوره نرم‌ا‌فزار موبایل کالج

 • آموزش نرم‌افزارشناسی موبایل

 • آموزش فلش کردن موبایل

 • آموزش کاستوم ریکاوری

 • آموزش روت کردن گوشی‌های اندروید

 • و غیره

سخن آخر

اگر میخواهید از پایه و به صورت تخصصی حرفه تعمیرات موبایل را فرا بگیرید لازم است که ابتدا دوره عملی و تئوری تعمیر گوشی را بگذرانید. اولین کار در این زمینه انتخاب آموزشگاه تعمیرات موبایل تخصصی و حرفه ای است بعد از آن باید به سراغ شناخت و تست قطعات و عیب‌یابی آن‌ها و از همه مهمتر تعمیر این قطعات که از اصلی‌ترین موارد در پایه آموزش تعمیرات موبایل است، بروید. با این شروع و پایان میتوانید به آسانی در بازار کار کسب درآمد کنید!

آموزشگاه‌‌های معتبر زیادی در زمینه آموزش تعمیرات موبایل در غرب کشور فعالیت دارند که هر یک دارای ویژگی‌های منحصر به‌ فردی هستند. یکی از تخصصی‌ ترین و مجهزترین مراکز تعمیرات موبایل در تبریز، موبایل کالج هست که در برگزاری دوره‌های آموزشی و تخصصی تعمیر تلفن همراه در تبریز پیشگام هست. میتوانید با اطمینان خاطر در این مرکز دوره تعمیرات را فرا بگیرید و شغلی برای خودتان رقم بزنید.

اخبار مرتبط:
حسین شریعتمداری خطاب به پزشکیان: برخی همراهان شما در صف دشمنان شهید رئیسی هستند
حسین شریعتمداری خطاب به پزشکیان: برخی همراهان شما در صف دشمنان شهید رئیسی هستند

حسین شریعتمداری خطاب به پزشکیان نوشت: آقای پزشکیان عزیز! ما که در کیهان از عالم غیب خبر نداشتیم. غیر از خدای متعال کسی از غیب آگاه نیست «لَا یَعْلَمُ مَنْ فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ الْغَیْبَ إِلَّا اللَه»؛ بنابراین سؤال این است که از کجا و چگونه تمامی مراحل فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ را قبل از وقوع پیشبینی می‌کردیم و در کیهان از آن خبر می‌دادیم؟! پاسخ آن است که فتنه ۸۸ یک کودتای رنگی (به زعم دشمنان، انقلاب رنگی) علیه موجودیت نظام بود.

در طلاق توافقی چه چیزهایی به زن تعلق می گیرد؟
در طلاق توافقی چه چیزهایی به زن تعلق می گیرد؟

در طلاق توافقی چه چیزهایی به زن تعلق می گیرد؟ طلاق یکی از مسائل حساس و پیچیده در حقوق خانواده است که ابعاد مختلفی از زندگی اجتماعی و اقتصادی افراد را در بر می‌گیرد. در حقوق ایران، طلاق توافقی به عنوان یکی از روش‌های حل اختلاف بین همسران مورد تأیید قرار گرفته است که بر اساس توافق آن‌ها صورت می‌گیرد. این روش، به زن و شوهر امکان می‌دهد که خودشان شرایط طلاق خود را تعیین کنند و بدون دخالت قاضی، به توافقاتی درباره مسائل مختلف از جمله مالی، مالکیتی و حقوق فرزندان برسند.

تذکر جدی پزشکیان به مجری میزگرد فرهنگی I بخوانید
تذکر جدی پزشکیان به مجری میزگرد فرهنگی I بخوانید

مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ایران هویتی است که از همه اقوام تشکیل شده است و همه ما بدون ایران معنا نداریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است