کد خبر : 283008
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - 03:22
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

بهره‌برداری از دومین دستگاه ضرب پلاک خودرو در اصفهان

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با بهره‌برداری از دستگاه ضرب پلاک خودرو در مرکز شماره 2 تعویض پلاک شهر اصفهان زمان انتظار شهروندان برای ساخت پلاک به 20 دقیقه کاهش می یابد.

بهره‌برداری از دومین دستگاه ضرب پلاک خودرو در اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا محمدی، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: امروز در ایام الله دهه مبارک فجر شاهد بهره‌برداری از دومین دستگاه ضرب پلاک خودرو در مرکز شماره ۲ تعویض پلاک شهر اصفهان با همکاری مؤسسه رهگشا بودیم که با این اقدام زمان انتظار شهروندانی که نیاز به ساخت پلاک جدید پیدا می‌کنند در این مرکز از ۳ الی ۴ ساعت به ۲۰ تا ۴۰ دقیقه کاهش پیدا می‌کند.

به نوشته فارس؛ وی با بیان اینکه استان اصفهان از معدود استان‌هایی است که ۲ دستگاه ضرب پلاک خودرو دارد، افزود: پیش از این کسانی که نیاز به ساخت پلاک جدید پیدا می‌کردند، باید ۷۲ ساعت منتظر می‌ماندند تا پلاک آنها از تهران به اصفهان منتقل شود و در این مدت هم خودروی آنها باید در مرکز تعویض پلاک می‌ماند و از این جهت مشکلاتی برای شهروندان ایجاد می‌شد که با راه اندازی این ۲ دستگاه قدم بزرگی در خدمت‌رسانی سریع تر به شهروندان برداشته شد.

محمدی گفت: هم اکنون روزانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ عدد پلاک جدید در مرکز تعویض پلاک شماره یک و ۲ پلیس راهور استان اصفهان ساخته می‌شود و شهروندان در کمترین زمان پلاک خود را دریافت می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اصفهان از تعویض روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ پلاک خودرو در مراکز تعویض پلاک شهر اصفهان و دفاتر خودرویی شهرستان های استان خبر داد و گفت: براساس آماری که از مؤسسه رهگشا دریافت کردیم در ۱۰ ماهه سال جاری ۲۹۰ هزار پلاک برای خودروهای سبک و سنگین و ۲۵ هزار پلاک برای موتورسیکلت‌ها تعویض شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش قابل توجهی برخوردار بوده است.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است