کد خبر : 282808
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - 10:28
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

کیهان: به کوری چشم دشمنان، انقلاب اسلامی ۴۵ ساله شد

روزنامه حسین شریعتمداری با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوشت: به کوری چشم دشمنان، انقلاب اسلامی ۴۵ ساله شد.

کیهان: به کوری چشم دشمنان، انقلاب اسلامی ۴۵ ساله شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه کیهان در ستون گفت وشنود شماره امروزش نوشت:

گفت: به کوری چشم دشمنان، انقلاب اسلامی ۴۵ ساله شد.
گفتم: مگر آمریکا و اسرائیل و انگلیس و فرانسه و بقیه قدرت‌های ریز و درشت غربی و عبری و عربی از نخستین روزهای بعد از پیروزی انقلاب ادعا نمی‌کردند که انقلاب طی شش ماه یا یک سال و دوسال دیگر از بین خواهد رفت؟!
گفت: چه سر و صدایی هم راه انداخته بودند و ادعای خودشان را برخاسته از «واقع‌بینی»! هم می‌دانستند!
گفتم:‌ ولی انقلاب ۴۵ ساله شده و از نقطه شروع تاکنون همه ساله بر اقتدار و پیشرفت آن نیز افزوده شده و دشمنانش روز‌به‌روز ضعیف‌تر شده و یا از بین رفته‌اند‌. حالا باید پرسید ما واقع‌بین بودیم یا آنها؟!
گفت:‌ مدتی است که می‌گویند انقلاب در گذر ایام کمرنگ‌تر شده و اقتدار آن کاهش یافته است!
گفتم:‌ اگر انقلاب کمرنگ شده و اقتدارش کاهش یافته، چرا دشمنی‌ها و کینه‌توزی‌های آنها برای مقابله با انقلاب شتاب بیشتری گرفته و این همه هزینه کلان برای مقابله با آن اختصاص داده‌اند و از ایران اسلامی با عنوان قدرتمندترین دشمن خود یاد می‌کنند؟!
گفت: روزنامه آمریکایی «‌یو.اس.‌ای.‌تودی‌» در پاسخ به اسرائیل که خواستار ائتلاف کشورهای غربی علیه ایران شده بود‌، نوشته است؛ ایران به بزرگ‌ترین قدرت منطقه تبدیل شده و تاکنون چند ائتلاف بزرگ را شکست داده است و تاکید کرده که از ائتلاف جدید هم کاری ساخته نیست.

اخبار مرتبط:
حسن روحانی: اسرائیل حمله را شروع کرد و ایران فقط پاسخ داد / بعد از انتخابات اسفند می‌بایست خودانتقادی را شروع می‌کردیم
حسن روحانی: اسرائیل حمله را شروع کرد و ایران فقط پاسخ داد / بعد از انتخابات اسفند می‌بایست خودانتقادی را شروع می‌کردیم

حسن روحانی، رئیس‌جمهور دولت‌های یازدهم و دوازدهم گفت: جمهوری اسلامی ایران یک منطقه امن می‌خواهد، با ظلم و تجاوز مخالف و حامی مظلومین در طول تاریخ است. امروز هم امیدواریم انشاءالله با خیر و برکتی که ماه مبارک رمضان برای مردم ما به ارمغان آورد، بتوانیم به راحتی از همه توطئه‌ها عبور کنیم و مردم ما شاهد حل معضلات کشور باشند.

حسین شریعتمداری: بی‌حجابی مثل اعتیاد به موادمخدر است
حسین شریعتمداری: بی‌حجابی مثل اعتیاد به موادمخدر است

مدیرمسئول روزنامه کیهان نوشت: باید نجات فریب‌خوردگان از چنگال پدیده پلشت کشف حجاب را تکلیف شرعی و انسان‌دوستانه خود تلقی کنند و خدای نخواسته تحت تاثیر خناسان تصور نکنند که اجازه ادامه گرفتاری آنان در چنبره پلید کشف حجاب دلسوزی و به اصطلاح مدارا با آنان است! بدیهی است که اگر خدای نخواسته فرزند دلبندتان به مواد مخدر معتاد شود، تهیه مواد برای ادامه اعتیاد او را خیانت به فرزندتان می‌دانید و نه اقدامی دلسوزانه!

علی مطهری: جمهوری‌اسلامی می‌تواند اسرائیل را شخم بزند
علی مطهری: جمهوری‌اسلامی می‌تواند اسرائیل را شخم بزند

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی در چند سال گذشته چندین فرمانده نیروی قدس و دانشمند هسته‌ای را ترور کرده و باید انتقام سختی از این رژیم گرفته می‌شد، گفت: رژیم صهیونیستی باید بداند که ایران می‌تواند با توان بسیار بالایی سرزمین‌های اشغالی را شخم بزند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است