کد خبر : 282580
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - 16:45
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

سردار کوثری: جبهه مقاومت را ما تشکیل داده‌ایم اما از ما دستور نمی‌گیرند

نماینده مجلس یازدهم مدعی شد: ایران جبهه مقاومت را تشکیل اما خودشان مستقل عمل می‌کنند و هیچ‌گاه ایران دستور نمی‌دهد.

سردار کوثری: جبهه مقاومت را ما تشکیل داده‌ایم اما از ما دستور نمی‌گیرند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ خبرآنلاین نوشت: «واهمه آمریکا از حمله به ایران»، نکته‌ای است که اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به تهدیدات اخیر آمریکا مبنی بر احتمال کشاندن شدن دامنه جنگ به ایران مطرح می‌کند.

اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا به ایران حمله نمی‌کند چراکه آمریکا می‌داند به ضررش است. البته ایران در راستای اینکه نیروهای مقاومت در عراق و سوریه بخواهند اقدامی انجام دهند، دستوری صادر نکرده است.

بخش هایی از گفت وگوی کوثری را در ادامه می خوانید:

  • به عبارت دیگر آمریکا می‌داند ایران در مورد اقدامات نیروهای عراق دخیل نیست، البته قبلاً هم گفتیم و الان هم می‌گوییم که به اینها کمک شده و همفکری صورت گرفته اما قضیه به این ترتیب نیست که ایران بخواهد دستور بدهد اقدامی انجام دهند. از طرفی اینها در کشور خودشان هستند و در کشور خود تصمیم می‌گیرند و اقدام می‌کنند. عراقی‌ها هم خودشان اعلام کردند که ما اقدام کردیم در نتیجه ربطی به ایران ندارد.
  • نکته دیگر این است که ایران جبهه مقاومت را تشکیل اما خودشان مستقل عمل می‌کنند و هیچ‌گاه ایران دستور نمی‌دهد. اینکه برخی از جنگ آمریکا علیه ایران می‌گویند به این دلیل است که تصور می‌کنند آمریکا مانند گذشته بسیار قدرتمند است که اصلاً به این ترتیب نیست کما اینکه مشاهده کردیم اسرائیل که اینقدر وحشت ایجاد کرده بود اما در واقعیت اصلاً اینطور نیست چنانچه حریف یک گروه مقاومت در غزه نشد.
  • قطعاً حمله به ایران به ضرر آمریکا است. واقعیت امر این است که آمریکا نتوانست حریف یک گروه به نام حماس شود وای به حال اینکه بخواهد جنگ را گسترش دهد که در این شرایط قطعاً و یقیناً نیروی سالم از منطقه غرب آسیا به آمریکا برنخواهد گشت.
اخبار مرتبط:
حسن روحانی: اسرائیل حمله را شروع کرد و ایران فقط پاسخ داد / بعد از انتخابات اسفند می‌بایست خودانتقادی را شروع می‌کردیم
حسن روحانی: اسرائیل حمله را شروع کرد و ایران فقط پاسخ داد / بعد از انتخابات اسفند می‌بایست خودانتقادی را شروع می‌کردیم

حسن روحانی، رئیس‌جمهور دولت‌های یازدهم و دوازدهم گفت: جمهوری اسلامی ایران یک منطقه امن می‌خواهد، با ظلم و تجاوز مخالف و حامی مظلومین در طول تاریخ است. امروز هم امیدواریم انشاءالله با خیر و برکتی که ماه مبارک رمضان برای مردم ما به ارمغان آورد، بتوانیم به راحتی از همه توطئه‌ها عبور کنیم و مردم ما شاهد حل معضلات کشور باشند.

حسین شریعتمداری: بی‌حجابی مثل اعتیاد به موادمخدر است
حسین شریعتمداری: بی‌حجابی مثل اعتیاد به موادمخدر است

مدیرمسئول روزنامه کیهان نوشت: باید نجات فریب‌خوردگان از چنگال پدیده پلشت کشف حجاب را تکلیف شرعی و انسان‌دوستانه خود تلقی کنند و خدای نخواسته تحت تاثیر خناسان تصور نکنند که اجازه ادامه گرفتاری آنان در چنبره پلید کشف حجاب دلسوزی و به اصطلاح مدارا با آنان است! بدیهی است که اگر خدای نخواسته فرزند دلبندتان به مواد مخدر معتاد شود، تهیه مواد برای ادامه اعتیاد او را خیانت به فرزندتان می‌دانید و نه اقدامی دلسوزانه!

علی مطهری: جمهوری‌اسلامی می‌تواند اسرائیل را شخم بزند
علی مطهری: جمهوری‌اسلامی می‌تواند اسرائیل را شخم بزند

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی در چند سال گذشته چندین فرمانده نیروی قدس و دانشمند هسته‌ای را ترور کرده و باید انتقام سختی از این رژیم گرفته می‌شد، گفت: رژیم صهیونیستی باید بداند که ایران می‌تواند با توان بسیار بالایی سرزمین‌های اشغالی را شخم بزند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است