کد خبر : 281684
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - 16:54
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

عضو شورای شهر: یک قرارگاه برای کنترل ترافیک ایجاد کنید

رئیس کمیته حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما می‌دانیم ترافیک یک‌روزه حل نمی‌شود و اقداماتی ازجمله توسعه ناوگان و برقی‌سازی در حال انجام است، اما باید برای ترافیک قرارگاهی بین پلیس و شهرداری تشکیل شود تا مردم آزار کمتری ببینند.

عضو شورای شهر: یک قرارگاه برای کنترل ترافیک ایجاد کنید

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سایت شهر نوشت: مهدی اقراریان در دویست و دوازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن ابراز امیدواری به استفاده از نیروهای خلاق و نوآور در کشور، اظهار کرد: امیدواریم مشکلات مردم با حضور این نیروها حل و فصل شود و شاهد کارآمدی نهادها و دستگاه ها باشیم.

وی با بیان اینکه پاسخ مکاتبات ما به شهرداری فرآیند طولانی دارد و اگر پاسخی داده شود رفع تکلیفی است، تصریح کرد: تقاضای بنده این است که شهردار تهران هرچه سریعتر گزارشی از قراردادهای منعقد شده، در شورا ارائه دهد. شهردار تهران گزارش دهد که چه تعداد از اتوبوس هایی که قول آن داده شد، به صورت واقعی در خطوط به کار گرفته می شود. خوشبختانه ما در شهر با اتوبوس های جدید مواجه شده ایم اما گزارش جزئی آن باید در شورا ارائه شود.

اقراریان با تأکید بر ترافیک رنج آور تهران، یادآور شد: بنده برای رسیدن به شورا در ساعات غیرپیک از چهارراه سیروس تا خیابان بهشت ۴۰ دقیقه در ترافیک بودم. این موضوع را در بزرگراه ها نیز می بینیم و ساعت نمی شناسند. مگر اینکه از ساعت ۱۲ شب به بعد تردد کنیم که ترافیک وجود نداشته باشد.

وی افزود: این موضوع از مصادیق حقوق عامه و شهروندی است. با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال تعداد سفرهای مردم افزایش خواهد یافت، تقاضا می کنیم که مدیریتی در این زمینه صورت بگیرد تا مردم رنج کمتری از این ترافیک سرسام آور ببرند. ما می دانیم ترافیک یک روزه حل نمی شود و اقداماتی از جمله توسعه ناوگان و برقی سازی در حال انجام است اما باید برای ترافیک، قرارگاهی بین پلیس و شهرداری تشکیل شود تا مردم آزار کمتری ببینند. کمااینکه گزارش قرارگاه مسکن و اجتماعی باید در شورا ارائه شود.

اخبار مرتبط:
جلیل محبی: بازگشت گشت ارشاد به خیابان‌ها خواست دولت بود
جلیل محبی: بازگشت گشت ارشاد به خیابان‌ها خواست دولت بود

دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر، بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها را از اقدامات دولت نامیده است.

آتش‌سوزی در پایانه شرق تهران با ۶ کشته / جزییات
آتش‌سوزی در پایانه شرق تهران با ۶ کشته / جزییات

آتش سوزی در پایانه شرق تهران ۶ کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است