کد خبر : 281683
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - 16:51
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

فریدون عباسی: غربگراها از افزایش بودجه صداوسیما عصبانی شده‌اند

نماینده مجلس مدعی شد: مخالفت یک جریان خاص با افزایش بودجه بیشتر به این دلیل است که صداوسیما در جهت اهداف آن‌ها حرکت نمی‌کند. این جریان که بیشتر غربگرا هستند، تنها در صورتی از رسانه‌ملی حمایت می‌کنند که ببینند صداوسیما طبق اهداف آن‌ها جلو می‌رود.

فریدون عباسی: غربگراها از افزایش بودجه صداوسیما عصبانی شده‌اند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ جام‌جم نوشت: فریدون عباسی دوانی، نماینده مجلس درخصوص اهمیت افزایش بودجه سازمان صداوسیما می‌گوید: صداوسیما سازمانی است که می‌تواند در نمایش دستاورد‌های کشور به هموطنان و سایر کشور‌ها مفید باشد و در مسیر پیشرفت موثر واقع شود. از طرفی، این سازمان می‌تواند کارکرد فرهنگی در جهت قوام خانواده داشته باشد و با تقویت و تولید فیلم‌های مورد نیاز، در این حوزه هم موثر واقع شود. به همین خاطر است که نیاز به بودجه مناسب دارد.

وی اضافه کرد: به نظرم در سال‌های گذشته بودجه لازم برای این سازمان تخصیص پیدا نکرده بود و گاهی بی‌مهری‌هایی نسبت به آن انجام می‌شد. الان لازم است گذشته جبران و این سازمان بیشتر از قبل تقویت شود.

عباسی عنوان می‌کند: مخالفت یک جریان خاص با افزایش بودجه بیشتر به این دلیل است که صداوسیما در جهت اهداف آن‌ها حرکت نمی‌کند. این جریان که بیشتر غربگرا هستند، تنها در صورتی از رسانه‌ملی حمایت می‌کنند که ببینند صداوسیما طبق اهداف آن‌ها جلو می‌رود.

اخبار مرتبط:
حسن روحانی: اسرائیل حمله را شروع کرد و ایران فقط پاسخ داد / بعد از انتخابات اسفند می‌بایست خودانتقادی را شروع می‌کردیم
حسن روحانی: اسرائیل حمله را شروع کرد و ایران فقط پاسخ داد / بعد از انتخابات اسفند می‌بایست خودانتقادی را شروع می‌کردیم

حسن روحانی، رئیس‌جمهور دولت‌های یازدهم و دوازدهم گفت: جمهوری اسلامی ایران یک منطقه امن می‌خواهد، با ظلم و تجاوز مخالف و حامی مظلومین در طول تاریخ است. امروز هم امیدواریم انشاءالله با خیر و برکتی که ماه مبارک رمضان برای مردم ما به ارمغان آورد، بتوانیم به راحتی از همه توطئه‌ها عبور کنیم و مردم ما شاهد حل معضلات کشور باشند.

حسین شریعتمداری: بی‌حجابی مثل اعتیاد به موادمخدر است
حسین شریعتمداری: بی‌حجابی مثل اعتیاد به موادمخدر است

مدیرمسئول روزنامه کیهان نوشت: باید نجات فریب‌خوردگان از چنگال پدیده پلشت کشف حجاب را تکلیف شرعی و انسان‌دوستانه خود تلقی کنند و خدای نخواسته تحت تاثیر خناسان تصور نکنند که اجازه ادامه گرفتاری آنان در چنبره پلید کشف حجاب دلسوزی و به اصطلاح مدارا با آنان است! بدیهی است که اگر خدای نخواسته فرزند دلبندتان به مواد مخدر معتاد شود، تهیه مواد برای ادامه اعتیاد او را خیانت به فرزندتان می‌دانید و نه اقدامی دلسوزانه!

علی مطهری: جمهوری‌اسلامی می‌تواند اسرائیل را شخم بزند
علی مطهری: جمهوری‌اسلامی می‌تواند اسرائیل را شخم بزند

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی در چند سال گذشته چندین فرمانده نیروی قدس و دانشمند هسته‌ای را ترور کرده و باید انتقام سختی از این رژیم گرفته می‌شد، گفت: رژیم صهیونیستی باید بداند که ایران می‌تواند با توان بسیار بالایی سرزمین‌های اشغالی را شخم بزند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است