کد خبر : 281436
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - 22:03
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

عضو شورای شهر اصفهان:

سلب اعتماد از مردم با عملیاتی نشدن وعده‌ها گناهی نابخشودنی است

عضو شورای شهر اصفهان گفت: وعده‌هایی که برخی دولتمردان به مردم داده‌اند و عملیاتی نشده سبب سلب اعتماد شده است و این گناهی نابخشودنی است.

سلب اعتماد از مردم با عملیاتی نشدن وعده‌ها گناهی نابخشودنی است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا فلاح پیش از ظهر یکشنبه در نطق میان دستور صد و نوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با تسلیت وفات حضرت زینب (س) و تبریک اعیاد رجب اظهار کرد: از ابتدای انقلاب تا کنون عملیات‌های تروریستی در گوشه و کنار کشور ما توسط افراد زبون و دشمنان این آب و خاک صورت می‌گیرد. آن‌ها به دنبال وارد کردن خدشه به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که تا کنون ناکام مانده‌اند.

به نوشته مهر؛ وی افزود: عملیات تروریستی کرمان، سراوان، شاه چراغ، اهواز و… و به شهادت رساندن شهدای بسیار حاکی از خباثت و خفت دشمنان این نظام است. این عملیات‌ها کودکان و زنان و مردم مظلوم را به خاک و خون می‌کشاند و مظلومیت این نظام و انقلاب را برای جهانیان آشکار می‌کند. این عملیات‌ها مردم ما را مقاوم‌تر می‌کند اما ناشی از ذات ناپاک دشمنانی است که خوی درندگی دارند و البته صد رحمت به حیوانات درنده.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: یک عملیات انتحاری که سالیانه و ماهیانه و حتی روزانه صورت می‌گیرد که گناهش به مراتب بیشتر از عملیات انتحاری کرمان و شاه چراغ و سراوان است و نابخشودنی است، عملیات انتحاری برخی مسئولانی است که به اشتباه بر مسندها نشسته‌اند و با ترک فعل و کوتاهی اعتماد مردم را هر روز هدف قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: آن‌ها با عملکرد خود نظام را ذبح کرده و برای مردم نگرانی ایجاد می‌کنند، افرادی که با زد و بند سیاسی برخی پست‌های خدمت‌گذاری را اشغال کرده‌اند و دریغ از خدمت.

فلاح با بیان اینکه در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم، گفت: مردم ما نمایندگانی انتخاب می‌کنند که دین‌دار باشند و روحیه واقعی انقلابی و جهادی داشته باشند، مردمی و مردم دار باشند، نماینده یعنی وکیل مردم و وکیل یعنی شبانه روز در دسترس مردم بودن.

وی افزود: بسیاری از نیازها و مشکلات جامعه و شهر و اشخاص از ارتباط با مردم احصاء می‌شود، آن‌ها همیشه پای نظام و انقلاب و آرمان‌های رهبری ایستاده‌اند و اگر با عشق و علاقه در راهپیمایی‌ها و انتخابات شرکت می‌کنند، به خاطر عشق به رهبری و اطاعت از فرامین ایشان است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: وعده‌هایی که برخی دولتمردان به مردم داده‌اند و عملیاتی نشده سبب سلب اعتماد شده است، بنابراین اگر می‌خواهیم مردم را به پای صندوق‌های رأی بکشانیم باید با آن‌ها صادق باشیم.

وی بیان کرد: کجا هستند افرادی که قول احداث قطار سریع السیر اصفهان- تهران را دادند وعملی نشد. وعده کاهش آلودگی هوا را دارند، وعده جاری شدن آب زاینده رود را در سخنرانی‌های ریاست جمهوری خود دادند و عملی نشد. کجا هستند افرادی که وعده ترمیم جاده‌های استان را دادند اما عملیاتی نشد، آن‌ها خائن هستند چون با اعتماد مردم بازی کردند و این گناهی نابخشودنی است.

فلاح خاطرنشان کرد: قولی که ما در بودجه سالانه به مردم می‌دهیم را باید تحقق ببخشیم و پای اجرای آن بایستیم، زیرا در تصویب بودجه شهرداری هفته‌ها وقت گذاری می‌شود. اگر مدیری در مناطق یا مدیر عاملی در سازمان، نسبت به تحقق بودجه که براساس نیازها و خواسته‌های مردم تدوین و تصویب می‌شود بی تفاوت باشد آن مدیر هم، خائن به مردم و شهر است.

وی افزود: انتظاری که از مدیران شهری دارم این است که براساس بودجه‌ای حرکت کنند که در سال آخر این دوره تدوین می‌شود یعنی سال ۱۴۰۳. بودجه یعنی ریل گذاری درآمدی و هزینه‌ای یک شهر که ما به عنوان نمایندگان مردم نیازها و خواسته‌ها را احصا کرده و براساس بودجه تقدیم مدیران شهری می‌کنیم، انتظار ما این است که براساس همین ریل و سیاست‌گذاری، حرکت کنند تا بخشی از مشکلات مردم در سال آینده برطرف شود و امید و نشاط در شهر ما بیش از پیش شود.

اخبار مرتبط:
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف ۲۶۸ هکتار اراضی ملی و دولتی استان اصفهان در گستره ۱۱۵ شهر این استان به ارزش بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

اصفهان رتبه پنجم کشور در جذب گردشگر نوروزی
اصفهان رتبه پنجم کشور در جذب گردشگر نوروزی

مسوول کمیته آمار و ارزیابی عملکرد ستاد خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به رضایتمندی گردشگران از سفر به اصفهان گفت: اصفهان در زمینه سفر و جذب مسافر (تعداد مسافران) رتبه پنجم را در کشور به خود اختصاص داد.

۲ شهر و ۱۹ روستای خوانسار از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند
۲ شهر و ۱۹ روستای خوانسار از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: بهره‌برداری از فاز اول طرح توسعه ای تصفیه خانه آب خوانسار، آب شرب ۲ شهر و ۱۹ روستا در این شهرستان را به صورت پایدار تأمین می‌کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است