کد خبر : 281397
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - 17:04
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

فعال اصولگرا: برخی‌ها برای شرکت در انتخابات ناز می‌کنند

انواری گفت: همه تفکرات نامزد دارند و در انتخابات شرکت خواهند کرد. حالا برخی ناز می کنند تا روی افکارعمومی تأثیر بگذارند و توجهات را به سمت خود جلب کنند. این تاکتیک ها تازه نیست و مردم با چنین روش هایی کاملا آشنا هستند.

فعال اصولگرا: برخی‌ها برای شرکت در انتخابات ناز می‌کنند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ فردانیوز نوشت: قریب به یک ماه دیگر موعد انتخابات مجلس است اما هنوز اضلاع انتخابات مشخص نیست. از یک طرف هرچند اصلاح طلبان تازه تصمیم به تحرک انتخاباتی گرفته اند اما برنامه مشخصی هنوز ندارند، در طرف دیگر اصولگرایان منتظر نهایی شدن آرایش انتخاباتی رقیب هستند تا براساس آن تصمیم بگیرند. در این میان یک تحلیل آن است که اصلاح طلبان و اعتدالی ها نهایتا به ائتلاف می رسند و با فهرستی قوی به میدان می آیند، در مقابل مخالفان نظر دیگری دارند، آنها می گویند با ردصلاحیت حسن روحانی اعتدالی ها نیز مثل اصلاح طلبان صحنه انتخابات را ترک خواهند کرد.

حسین انواری درباره میزان رقابتی بودن انتخابات مجلس دوازدهم گفت: همه تفکرات نامزد دارند و در انتخابات شرکت خواهند کرد. حالا برخی ناز می کنند تا روی افکارعمومی تأثیر بگذارند و توجهات را به سمت خود جلب کنند. این تاکتیک ها تازه نیست و مردم با چنین روش هایی کاملا آشنا هستند.

وی با بیان اینکه مردم آماده حضور در صحنه انتخابات هستند، افزود: مشارکت در انتخابات جزء تکلیف و حقوق مردم است، از این رو پیش بینی می شود که روز به روز بر این آمادگی حضور افزوده شود و نهایتا شاهد مشارکت بالای مردم در روز انتخابات باشیم.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره بیانیه اخیر جبهه مشارکت اظهار کرد: باور ندارم ادعای آنکه اصلاح طلبان در انتخابات مشارکت نمی کنند. اصلاح طلبان از عرصه رقابت کنار نکشیدند، منتها شاید روی شان نمی شود بگویند «اگر بیاییم خیلی هم رأی نداریم».

وی درباره تضعیف شدن موقعیت اعتدال و توسعه بعد از ردصلاحیت حسن روحانی تأیید کرد: دلیلی برای ضعیف شدن موقعیت آنها در انتخابات و تصمیم شان برای عدم حضور مشاهده نمی شود. قطعا نامزد دارند و جدی هم پای کار هستند. در بررسی صلاحیت ها اکثر نامزدها تأیید شدند، آنها هم که تأیید نشدند اعتراض کردند که مرحله به مرحله نتایج بررسی اعتراض ها در حال اعلام شدن است.

انواری درباره اوضاع مجموعه های اصولگرا گفت: امکان دارد اصولگراها ۲ یا ۳ گروه شوند که هر کدام مخاطبان خودشان را خواهند داشت.

اخبار مرتبط:
«نور نیوز» ارگان رسانه‌ای دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نیست
«نور نیوز» ارگان رسانه‌ای دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نیست

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به صدور اطلاعیه‌ای هرگونه انتساب میان این شورا و یکی از پایگاه های خبری را تکذیب و اعلام کرد: شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه شورا دارای اُرگان رسانه ای نبوده و کلیه اخبار و اطلاعیه‌های آن از طریق رسانه ملی، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و خبرگزاری‌های رسمی کشور منتشر می‌شود.

در صورت خطای مجدد صهیونیست‌ها، سرعت پاسخ ایران کمتر از چند ثانیه خواهد بود
در صورت خطای مجدد صهیونیست‌ها، سرعت پاسخ ایران کمتر از چند ثانیه خواهد بود

علی باقری معاون سیاسی وزارت خارجه ایران گفت: در صورت سرزدن خطای مجدد از سوی دشمن، صهیونیستها بدانند که دیگر ۱۲ روز وقت نخواهند داشت و سرعت پاسخ ایران کمتر از چند ثانیه خواهد بود.

وزیر خارجه مصر پیام هشدار ایران را به اسرائیل رسانده است
وزیر خارجه مصر پیام هشدار ایران را به اسرائیل رسانده است

تسنیم نوشت: یک منبع آگاه خبر داد که در خلال تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و مصر پیام هشداری جهت ارسال به اسرائیل داده شده است. پیشتر اخباری منتشر شده بود که تهران از طریق قاهره پیام هشدار مهم به رژیم اسرائیل ارسال کرده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است