کد خبر : 280472
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - 15:54
دسته‌بندی : اقتصادی، برگزیده ها
چاپ

حاجی‌دلیگانی: مردم گوشت را کیلویی ۷۵۰ هزارتومان می‌خرند

نماینده مجلس گفت: وضعیت به گونه‌ای شده که مردم در نقاط مختلف و شهرستان‌ها باید گوشت را کیلویی حدود ۷۵۰ تومان خریداری کنند در این باره به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داده شد و حتی فرصت اصلاح را دادیم اما اتفاقی نیفتاد.

حاجی‌دلیگانی: مردم گوشت را کیلویی ۷۵۰ هزارتومان می‌خرند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه)‌ در صحن مجلس در تذکری گفت: در سال جاری برای واردات یا تامین کالاهای اساسی ۱۵ میلیارد دلار تخصیص داده شد که با نرخ هر دلار ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان محاسبه می‌شود همین پول در اختیار وارد کنندگان گوشت گرم و منجمد قرار می‌گیرد که با یک حساب و کتاب باید گوشت به نرخ ۲۵۰ هزار تومان وارد شود اما به نرخ ۴۰۰ هزار تومان می‌آید که این یک رانت است.

وی اظهار کرد: از طرفی دیگر گوشت گرم در تهران توزیع می‌شود اما در برخی از شهرها همچون کرمانشاه و اصفهان توزیع نمی‌شود. نصف گوشت منجمد وارداتی هم به فروشگاه‌های زنجیره‌ای داده شده و نصف دیگر به گونه‌ای دیگر توزیع می‌شود. در این وضعیت تکلیف نقاط دور افتاده چه می‌شود که فروشگاه‌های زنجیره‌ای در دسترس آنها نیست؟

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وضعیت به گونه‌ای شده که مردم در نقاط مختلف و شهرستان‌ها باید گوشت را کیلویی حدود ۷۵۰ تومان خریداری کنند در این باره به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داده شد و حتی فرصت اصلاح را دادیم اما اتفاقی نیفتاد.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای این که بتواند حوزه اقتصاد را سامان دهد از اشخاص و افرادی که سابقه عدم موفقیت در حوزه اقتصاد دارند استفاده نکند و آن‌ها را تکرار نکند.

معاون زاکانی: «دکتر» در انتخابات، چهره اصلی اصلاحات که دولت سوم روحانی بود را افشا کرد / برخی اعضای شورای شهر در زمین جریان دوم خرداد بازی نکنند
معاون زاکانی: «دکتر» در انتخابات، چهره اصلی اصلاحات که دولت سوم روحانی بود را افشا کرد / برخی اعضای شورای شهر در زمین جریان دوم خرداد بازی نکنند

لطف‌الله فروزنده، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به برخی حملات به شهردار تهران، گفت: برخی اعضای شورای شهر در زمین جریان دوم خرداد بازی نکنند.

حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند  / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست
حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به سعید جلیلی می‌گوید: یک مقدار در حاشیه بنشین و خودت را درست کن، تو که نه نصایح بزرگان اصولگرا و نه نصایح جریان میانه‌روی اصولگرا را قبول داری و خودت را برتر می‌دانی.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است