کد خبر : 280385
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - 11:20
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

مطالبه کشاورزان شهرستان‌های غرب اصفهان از رئیس جمهور چیست؟

مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان گفت: طرح بنیادین و اثرگذار در حوزه صنایع تبدیلی و زیرساختی در شهرستان‌های غرب استان اصفهان یک نیاز ضروری است و این موضوع باید مطالبه جدی این ۴ شهرستان در دور دوم سفر ریاست جمهوری به اصفهان باشد.

مطالبه کشاورزان شهرستان‌های غرب اصفهان از رئیس جمهور چیست؟

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محسن حاج عابدی، مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان با اشاره به نشست هم اندیشی برای بررسی وضعیت بازار فروش و تعیین تکلیف محصول سیب زمینی تولیدی شهرستان‌های غرب استان اصفهان اظهار داشت: برای تعیین تکلیف وضعیت محصول سیب زمینی شهرستان‌های غرب استان راهکار‌های کوتاه مدت و بلندمدت شامل تسهیل‌گری در حوزه صادرات، رفع موانع صادرکنندگان، عرضه مستقیم در میادین میوه و تره بار اصفهان و تهران، تغییر الگوی کشت، تغییر و توسعه زیرساخت‌ها و صنایع تبدیلی پیش‌بینی و انجام با قید فوریت برنامه‌ریزی شد.

به نوشته فارس؛ وی با اشاره به صادرات ۱۹۶ هزار تن سیب زمینی در ۹ ماه اخیر در کشور افزود: سهم استان اصفهان از این میزان صادرات ۵ هزار و ۳۰۲ تن بوده است.

حاج عابدی گفت: در این نشست با هدف کمک به کشاورزان در راستای پایداری قیمت محصول سیب‌زمینی منطقه غرب استان، توسعه صادرات این محصول به کشور‌های هدف راهکار‌های مختلف برای تسریع این موضوع بررسی شد.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان بیان کرد: طرح بنیادین و اثرگذار در حوزه صنایع تبدیلی و زیرساختی در شهرستان‌های غرب استان اصفهان یک نیاز ضروری است و این موضوع باید مطالبه جدی این ۴ شهرستان در دور دوم سفر ریاست جمهوری به اصفهان باشد.

اخبار مرتبط:
چند دیدار خارجی کنش موفقیت‌آمیز دیپلماتیک در کلانشهرها نیست
چند دیدار خارجی کنش موفقیت‌آمیز دیپلماتیک در کلانشهرها نیست

عضو شورای شهر اصفهان خطاب به شهرداران گفت: صرفا چند دیدار خارجی، چند حضور بین‌المللی و مخابره چند پیام را کنش موفقیت آمیز دیپلماتیک ندانید.

فعالیت ۱۰ پارکینگ شهرداری اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی(ع)
فعالیت ۱۰ پارکینگ شهرداری اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی(ع)

رئیس اداره هماهنگی امور مناطق معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان از فعالیت ۱۰ پارکینگ شهرداری اصفهان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) خبر داد.

هواشناسی اصفهان هشدار سطح زرد صادر کرد
هواشناسی اصفهان هشدار سطح زرد صادر کرد

اداره کل هواشناسی اصفهان نسبت به وزش باد و گردوخاک و کاهش شعاع دید در مناطقی از استان طی ۴۸ ساعت پیش رو، هشدار سطح زرد صادر کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است