کد خبر : 280203
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - 03:53
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان:

سردخانه احتکار گوشت و مرغ در اصفهان کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک محموله احتکاری گوشت و مرغ که در یکی از سردخانه‌های استان دپو شده بودند، خبر داد.

سردخانه احتکار گوشت و مرغ در اصفهان کشف شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سردار محمدرضا هاشمی فر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با تیزبینی و هوشیاری خود از احتکار گوشت و مرغ تنظیم بازار در یکی از سردخانه‌های استان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

به نوشته مهر؛ وی افزود: مأموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مرجع قضائی به همراه کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی از محل بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه این عملیات ۲۰ تُن گوشت وارداتی، هفت تُن و ۵۳۹ کیلوگرم قطعات مرغ منجمد، ۱۱ هزار کیلوگرم خرما و ۶ هزار کیلو گرم گوشت منجمد ایرانی به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه سردخانه این انبار در سامانه جامع انبارهای وزارت صمت ثبت نشده بود گفت: در بررسی‌های تخصصی صورت گرفته توسط کارشناسان نیز احتکار کالاهای مذکور محرز و در پایان پرونده پس از تکمیل جهت سیر مراحل قانونی و اتخاذ تصمیمات مقتضی تحویل سازمان تعزیرات حکومتی شد.

اخبار مرتبط:
صید ماهی در دریاچه سد زاینده‌رود ممنوع اعلام شد
صید ماهی در دریاچه سد زاینده‌رود ممنوع اعلام شد

رئيس اداره حفاظت محیط زیست چادگان گفت: با شروع تخم‌ریزی ماهیان، صید ماهی در دریاچه زاینده‌رود ممنوع است.

۳۸۰۰ معلم کلاس ابتدایی در اصفهان ارزیابی می‌شوند
۳۸۰۰ معلم کلاس ابتدایی در اصفهان ارزیابی می‌شوند

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در سال جاری بیش از ۳۸۰۰ نفر ارزیابی خواهند شد تا به‌عنوان معلم وارد کلاس درس شوند.

کمربندی جنوب غرب اصفهان و پل زیرگذر آبنیل در حال تکمیل است
کمربندی جنوب غرب اصفهان و پل زیرگذر آبنیل در حال تکمیل است

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: عملیات اجرایی پروژه تکمیل کمربندی جنوب غرب و پل زیرگذر آبنیل به طول ۵ کیلومتر و با پیشرفت فیزیکی ۶۲ درصد در دست اجرا است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است