کد خبر : 280185
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - 10:42
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

سهم ۱۶ درصدی کودکان در تصادفات فوتی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از سهم 16 درصدی کودکان یک تا 12 ساله در بین جانباختگان تصادفات برون شهری خبرداد.

سهم ۱۶ درصدی کودکان در تصادفات فوتی

به گزارش سایت خبری مدارا؛ علی مولوی، رئیس پلیس راه اصفهان اظهار داشت: برابر تجزیه و تحلیل‌های انجام شده، مشخص شد در ۹ ماهه سال جاری، ۱۶ درصد از جانباختگان در تصادفات برون شهری را سنین بین یک تا ۱۲ سال به خود اختصاص داده‌اند.

به نوشته فارس؛ وی افزود: با وجود توصیه و آموزش‌ها به رانندگان و خصوصا والدین در خصوص استفاده از صندلی کودک، باز هم شاهد سهل انگاری برخی والدین در خصوص تهیه و نصب صندلی کودک در خودروها هستیم که این سهل انگاری‌ها در تصادفات و واژگونی‌ها باعث از دست دادن کودکان می‌شود.

مولوی ادامه داد: از دست دادن کودکان نه تنها برای پلیس بلکه برای کسانی که از این حوادث مطلع می‌شوند بسیار دردناک و برای خانواده آنها نیز غیر قابل جبران است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: از والدین می‌خواهیم که حتما نسبت به نصب صندلی کودک در خودروها برابر سن فرزند خود اقدام و از دوران کودکی این آموزش‌ها را برای آنها نهادینه کنند تا شاهد این چنین حوادث تلخی در راه‌ها نباشیم.

اخبار مرتبط:
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف ۲۶۸ هکتار اراضی ملی و دولتی استان اصفهان در گستره ۱۱۵ شهر این استان به ارزش بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

اصفهان رتبه پنجم کشور در جذب گردشگر نوروزی
اصفهان رتبه پنجم کشور در جذب گردشگر نوروزی

مسوول کمیته آمار و ارزیابی عملکرد ستاد خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به رضایتمندی گردشگران از سفر به اصفهان گفت: اصفهان در زمینه سفر و جذب مسافر (تعداد مسافران) رتبه پنجم را در کشور به خود اختصاص داد.

۲ شهر و ۱۹ روستای خوانسار از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند
۲ شهر و ۱۹ روستای خوانسار از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: بهره‌برداری از فاز اول طرح توسعه ای تصفیه خانه آب خوانسار، آب شرب ۲ شهر و ۱۹ روستا در این شهرستان را به صورت پایدار تأمین می‌کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است