کد خبر : 280094
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - 21:41
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

پاکستان به خاک ایران تجاوز کرد؛ فرمانده نیروی هوایی ارتش درباره حجاب اظهارنظر کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: دشمن با تجربه تاثیر ویرانگر ولنگاری در جامعه غربی در جنگ ترکیبی و پیچیده خود به دنبال غیرت زدایی دینی از جامعه ایران است.

پاکستان به خاک ایران تجاوز کرد؛ فرمانده نیروی هوایی ارتش درباره حجاب اظهارنظر کرد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایلنا نوشت: امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش امروز (پنجشنبه) در اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی و هنری که در پایگاه هوایی شهید لشگری برگزار شد گفت: سال‌هاست زندگی غربی با استحاله فرهنگی و ترویج بی‌بند و باری با سرعت به سمت انحطاط پیش می‌رود این فروپاشی بنیان خانواده محصول چشم پوشیدن از حجب و حیاست.

وی ادامه داد: عفاف، حجاب، غیرت دینی ، کانون خانواده و حیا امروز فقط چند ارزش والای اسلامی نیستند بلکه جغرافیای حیات طیبه مورد تهاجم دشمن به شمار می‌آید از این رو رهبر معظم انقلاب حفظ حجاب و عفاف را یک واجب شرعی عنوان کرده‌اند.

سرتیپ واحدی گفت: دشمن با تجربه تاثیر ویرانگر ولنگاری در جامعه غربی در جنگ ترکیبی و پیچیده خود به دنبال غیرت زدایی دینی از جامعه ایران است و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نکرده و با استفاده از ظرفیت حداکثری رسانه و فضای مجازی و پیاده نظام خود در داخل و خارج از کشور به دنبال رسیدن به هدف خود است البته آرزویی که به گور خواهد برد.

وی تاکید کرد: واقعیت این است که دشمن برای باز کردن حلقه‌های در هم تنیده بنیان خانواده ایرانی به عنوان زرهی که با آن قرن‌هاست در برابر دشمنی‌های اجتماعی جان سالم به در برده، کمر همت بسته است.

سرتیپ واحدی گفت: مراقبت از خانواده از این منظر مورد توجه نهادهای اجتماعی است که دیگر نهادها وابسته به آنند چرا که جوامع خانواده محور، جوامع قوام‍داری هستند.

سرتیپ واحدی تاکید کرد: دشمن اگر بتواند ارزش و اصل خانواده و حجاب را در جامعه بی‌اهمیت و ضعیف جلوه دهد سنگر بزرگی را فتح کرده است اما با هوشیاری مردم این امر هرگز محقق نخواهد شد.

وی با بیان اینکه دشمن در حال دو قطبی سازی و قرار دادن مردم در برابر مردم است، گفت: امروز دشمن به دنبال به این است که باورهای ارزشی و اعتقادی را تخریب و تضعیف کند و از یک موضوع فرهنگی یک گسل امنیتی اجتماعی بسازد.

در آیین اختتامیه جشنواره گوهرهای فاطمی ارتش جمهوری اسلامی ایران، آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران، امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ارتش و دیگر مسئولان حضور داشتند.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است