کد خبر : 279772
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - 23:48
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

شورا محل سیاسی کاری نیست؛ کار شهر و شهروندان را از تعطیلی نجات دهید

-

شورا محل سیاسی کاری نیست؛ کار شهر و شهروندان را از تعطیلی نجات دهید

متاسفانه در هفته های اخیر شاهد یک بازی سیاسی ناشیانه و بی اثر در شورای شهر هستیم و برخی از اعضا بعد از دو سال و نیم یادشان افتاده که دختر نوجوان شهردار در اهواز تحصیل نمی کند و باید انتقالی بگیرد و به اهواز بیاید تا مشکلات شهر اهواز رفع شود!
این بهانه گیری عجیب با وجود صراحت قانونی و نظر رسمی وزیر کشور مبنی بر عدم ضرورت حضور فرزند شهردار در شهر محل خدمت وی، تا کنون باعث شده شورای این دوره شهر به یک از پرحاشیه ترین شوراهای اهواز در ادوار گذشته تبدیل شود.
جالب تر آنکه این تعداد از اعضا در حالی داعیه دار قانونگرایی شده اند که بی توجه به نص صریح قانون شوراها، بدون تشخیص و تصویب شورای شهر مدام از برگزاری جلسات فوق العاده خبر می دهند و ۹ جلسه بی سرانجام را فراخوان داده اند.
این وضعیت که برخی لوایح شهرداری نیز در آن به گروگان گرفته شده اند باعث نارضایتی هایی نیز شده است از جمله آنکه لایحه حمایت رفاهی از کارکنان شهرداری نیز چندهفته است که در شورا منتظر رسیدگی و تصویب است اما هیئت رئیسه شورا فعلا بدنبال برکناری شهردار بدلیل عدم حضور فرزند نوجوان وی در اهواز است!
بهتر است شورای شهر اهواز بیش از این به حاشیه ها دامن نزند و باعث بی اعتباری این نهاد در نزد عموم مردم نشود بویژه آنکه این شورا داعیه دار انقلابی گری نیز هست و اعتبار و آبروی یک جریان سیاسی در مرکز استان با این فضاها در حال خدشه دار شدن است و مهمتر از آن شهر و شهروندان است که از تداوم این وضع آسیب خواهند دید.

اخبار مرتبط:
پاسخ عجیب چمران به کاهش آلودگی هوا با ورود ناوگان برقی؛ من اندازه نگرفتم!
پاسخ عجیب چمران به کاهش آلودگی هوا با ورود ناوگان برقی؛ من اندازه نگرفتم!

رئیس شورای شهر تهران  در خصوص کاهش آلودگی هوا با ورود ناوگان برقی، گفت: من اندازه نگرفتم باید محیط زیست انجام دهد. اما وقتی خودروی برقی وارد شود مثل کشور‌های دیگر می‌تواند موثر باشد.

خواهرکشی هولناک در زابل / نامادری افشا کرد
خواهرکشی هولناک در زابل / نامادری افشا کرد

دختر جوان پس از رفتن به خانه پدری‌اش در زابل مورد اصابت شلیک برادرش قرار می‌گیرد.

دادستان کل کشور: برای بانوان در عفاف و حجاب پرونده قضایی تشکیل نمی‌شود
دادستان کل کشور: برای بانوان در عفاف و حجاب پرونده قضایی تشکیل نمی‌شود

حجت‌الاسلام محمدکاظم موحدی‌آزاد در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بی‌حجابی جرم مشهود است اظهار داشت: از این نظر نیروی فداکار فراجا در راستای اجرای قانون عفاف و حجاب انجام وظیفه می‌کند؛ لذا به نیرو‌های فراجا تاکید می‌کنم که در اصلاح وضعیت عفاف و حجاب بکوشند، ولی در این موضوع مراعات حد و حدود و حریم‌ها را داشته باشند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است