کد خبر : 279406
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - 11:16
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

شرور قداره کش در انباری منزلش دستگیر شد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک شرور قداره‌کش که با اقدامات شرارت آمیز خود باعث سلب آسایش ساکنان یکی از محلات شده بود، خبر داد.

شرور قداره کش در انباری منزلش دستگیر شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مسعود طُریفی، رئیس مرکز اطلا‌ع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: در پی وصول گزارش‌هایی مبنی بر اینکه یک شرور قداره‌کش با اقدامات شرارت‌آمیز خود باعث سلب آسایش و آرامش ساکنان یکی از محلات شهر اصفهان شده موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

به نوشته فارس؛ وی افزود: پس از دریافت این گزارش‌ها، سوابق متهم مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مشخص شد وی دارای چندین فقره سابقه کیفری بوده و هم اکنون نیز تحت تعقیب مراجع قضایی از جمله شعبه ۸ اجرای احکام کیفری شهرستان اصفهان و همچنین شعبه یک اجرای احکام کیفری شهرستان خمینی شهر است.

طریفی عنوان کرد: با اطلاعات به دست آمده دستگیری این فرد شرور در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات پلیس اصفهان قرار گرفت و ماموران پس از رصد هوشمندانه و اقدامات تخصصی از حضور متهم در منزل خود مطلع و بلافاصله با اخذ مجوز از مرجع قضائی وارد محل شده و در حالی که وی برای نجات از دست ماموران در انباری منزلش مخفی شده بود دستگیر و به همراه پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است