کد خبر : 279194
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - 09:53
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

در ۹ ماهه امسال؛

۱۰۳ کیلومتر لوله‌گذاری شبکه فاضلاب در اصفهان انجام شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در ۹ ماهه سال جاری، ۱۰۳ کیلومتر لوله گذاری فاضلاب در استان اصفهان اجرایی شد که ۱۴ درصد بیشتر از برنامه پیش بینی شده است.

۱۰۳ کیلومتر لوله‌گذاری شبکه فاضلاب در اصفهان انجام شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حسین اکبریان اظهار داشت: ۷.۷ کیلومتر خطوط اصلی، ۸۱.۷ کیلومتر خطوط فرعی، ۴.۴ کیلومتر خطوط انتقال و ۹.۸ کیلومتر اصلاح شبکه در ۹ ماهه نخست سال در استان اصفهان اجرایی شده است.

به نوشته مهر؛ وی نقش اعتبارات ماده ۵۶ بانک‌ها را در اجرای لوله گذاری فاضلاب بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: این شرکت در راستای انجام وظایف خود مبنی بر نوسازی شبکه فرسوده فاضلاب اصفهان، همچنان برای اخذ اعتبارات مورد نیاز پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، جمعیت تحت پوشش خدمات فاضلاب در استان اصفهان را حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: ۷۵ درصد جمعیت شهری و یک درصد جمعیت روستایی استان تحت پوشش خدمات فاضلاب هستند.

اکبریان طول شبکه جمع آوری فاضلاب استان را هشت هزار و ۵۶۸ کیلومتر و طول خطوط انتقال فاضلاب را ۵۲۷ کیلومتر عنوان کرد و گفت: تعداد تصفیه خانه‌های فاضلاب در مدار استان ۳۱ تصفیه خانه است که ۲۹ واحد آن در بخش شهری و ۲ واحد در بخش روستایی قرار دارند.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است