کد خبر : 279191
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - 09:43
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

فرماندار اصفهان:

تولیدات مختلف در فضای مجازی و رسانه‌ای برای انتخابات ضروری است

فرماندار اصفهان گفت: تولیدات مختلف در فضای رسانه‌ای و مجازی و هم‌افزایی معاونین فرهنگی مناطق با بسیج برای پیشبرد بهتر امور، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

تولیدات مختلف در فضای مجازی و رسانه‌ای برای انتخابات ضروری است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمد علی احمدی در نشستی با موضوع مشارکت در انتخابات اظهار کرد: مجموعه‌های مختلف شهرداری با برنامه‌ریزی دقیق و با مشارکت دیگر اقشار و دستگاه‌های اجرایی نسبت به تعریف و تعیین رویدادهای مناسب به عنوان جشن انتخاباتی در روز یازده اسفند اقدام نمایند و بستر لازم را برای مشارکت حداکثری فراهم سازند.

به نوشته مهر؛ فرماندار اصفهان افزود: نواحی مقاومت بسیج حضرت امام صادق، امام علی و امام رضا (علیهم السلام) با ارتباط بین پایگاه‌های مقاومت بسیج برادران، خواهران، واحدهای بسیج دانش آموزی و نخبگان اقدامات مثبت و برنامه‌های خوبی را متناسب با هر محله انجام داده‌اند و شبکه‌سازی‌های لازم نیز انجام شده که شایسته تقدیر است و این روند باید ادامه یابد.

احمدی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «همه باید منادی انتخابات باشند»، تصریح کرد: تولیدات مختلف در فضای رسانه‌ای و مجازی و هم افزایی معاونین فرهنگی مناطق با بسیج برای پیشبرد بهتر امور، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید برنامه‌ریزی‌های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

وی افزود: ان شاء الله با همکاری دستگاه‌های اجرایی و مشارکت همگانی بتوانیم انتخاباتی باشکوه برگزار کنیم و نقشه‌های شوم دشمنان کشور را با کمرنگ نشان دادن اقدامات مثبت انجام شده دولت برای ایجاد یأس و ناامیدی در مردم برملا سازیم.

اخبار مرتبط:
سند ۴۴۰۰ هکتار زمین دولتی در اصفهان صادر شد
سند ۴۴۰۰ هکتار زمین دولتی در اصفهان صادر شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ هکتار اراضی ملی و موات داخل حریم و محدوده استان اصفهان بین سال‌های ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ تحصیل شده است.

ستادهای کاندیداها و طرفداران آنان براساس مُر قانون عمل کنند
ستادهای کاندیداها و طرفداران آنان براساس مُر قانون عمل کنند

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: ستادهای کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در استان اصفهان و طرفداران آنان با قانون تبلیغات انتخابات آشنا باشند و براساس مُر قانون عمل کنند.

رانندگی بدون گواهینامه جان جوان ۱۷ ساله را گرفت
رانندگی بدون گواهینامه جان جوان ۱۷ ساله را گرفت

رئیس پلیس راهور اصفهان گفت: رانندگی بدون گواهینامه جوان ۱۷ ساله شاهین شهری منجر به مرگش و مصدوم شدن سه سرنشین دیگر خودرو شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است