کد خبر : 278962
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - 18:34
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

منوچهر متکی به ابراهیم رئیسی کنایه زد

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: باید این مذموم شمرده شود که هر رئیس‌جمهوری پس از انتخابات بگوید که من افتخار می‌کنم که حزبی نیستم.

منوچهر متکی به ابراهیم رئیسی کنایه زد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ تسنیم نوشت: منوچهر متکی، سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: رهبر انقلاب قریب به ۲۰ سال پیش در کرمانشاه از ظرفیت نظام برای شکل‌گیری ساختارهای مختلف برای کشورداری گفتند اما با این حال احزاب از اینکه دولت‌ها به شکل سیستمی و چارچوب مند توجهی به تحزب ندارند گلایه مند هستند؛ باید این مذموم شمرده شود که هر رئیس جمهوری پس از انتخابات بگوید که من افتخار می‌کنم که حزبی نیستم.

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش روی مجلس گفت: ما در شرایطی هستیم که دشمن با دهان باز و دریده خود چشم به انتخابات دوخته و همه معاندین قسم خورده برای این انتخابات طمع کردند؛ ما باید به عنوان مجموعه احزاب به تکلیف خود عمل کنیم و گرای مشخص و روشنی به دشمنان بدهیم. همچنین باید به این نکته توجه کنیم که مردم براساس رضایتی که از شرایط کشور دارند پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و دولت نسبت به این مسئله وظیفه دارد که به رفع مشکلات مردم بویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی آنها توجه ویژه‌ای داشته باشند.

اخبار مرتبط:
گزارش جالب گاردین از زندگی پزشکیان
گزارش جالب گاردین از زندگی پزشکیان

تنها نامزد اصلاح طلب در انتخابات ریاست جمهوری ایران، یک پزشک 69 ساله است که 3 فرزندش را پس از مرگ همسرش - در یک تصادف رانندگی- به تنهایی بزرگ کرد.

نماینده مجلس: رئیسی با تیم اقتصادی وسیاست خارجه خود اختلاف داشت
نماینده مجلس: رئیسی با تیم اقتصادی وسیاست خارجه خود اختلاف داشت

نماینده مردم سیستان و بلوچستان از وجود اختلاف در دولت سیزدهم خبر داد.

قالیباف: بخشی از مردم ما در فقر مطلق‌ زندگی می‌کنند
قالیباف: بخشی از مردم ما در فقر مطلق‌ زندگی می‌کنند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: بخشی از مردم ما که امروز در فقر مطلق‌اند و بخشی از مردم ما هم در زیر خط فقر هستند اکنون فرصت ندارند که انشاالله درست می‌شود بلکه باید لحظه‌ای درنگ نکنیم و ما قادر هستیم این کار را انجام بدهیم ولی گام به گام این کار مشخص شده است و در جای جای برنامه هفتم این پیش‌بینی شده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است